Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szfvári kórházban csak szerdán...

Szfvári kórházban csak szerdán van szülőszoba-látogatás vagy kedden is? Mert már halottam ezt is, azt is.

Figyelt kérdés

Messze lakok,úgyh nem tudok "csak úgy beugrani" megkérdezni: )

Érdemes bemenni rá?

Előre kell jelezni ha apás szülést szeretnénk?


2009. jún. 9. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont tegnap kérdeztem a védőnőt, és azt mondta szerdán van szülőszoba látogatás és nem kedden. Szerinte érdemes bemenni. Azt hogy előre kell e jelezni, hogy apás szülést szeretnél azt nem tudom. Én csak a saját orvosomnak mondtam. Bár nálunk császár lesz, de oda is bejöhet a párom.

32 hetes kismama

2009. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elvileg szerdán van.

de ha van fogadott szülésznőd akkor az lehet hogy megmutatja külön is.

azért érdemes megnézni, mert akkor nem idegen helyre mész és mondanak egy pár dolgot.

Vagy az orvosoddal tudsz erről még beszélni ha van.

2009. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

úgy tudom szerdán van szülőszoba látogatás. az apást szülést nem kell előre bejelenteni, ott meg fogják kérdezni a felvételkor hogy bent akar-e lenni az apuka. nekem kint a váróból be is hozták a szülőszobára és végig bent volt velem.

Könnyű szülést kívánok, 2,5 hós baba anyukája:)

2009. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!!

Sz.nőm nincs,de orvosom van-bár még nem jeleztem felé h szeretnénk ha a férjem bent lenne.

De akkor csak nem lesz belőle baj:)

Akkor meglátogatjuk a sz.szobát,mindenképp:)

Minden jót Nektek!!!

2009. jún. 9. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!