Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárnál altatás legyen...

Császárnál altatás legyen vagy gerincbe érzéstelenitő?

Figyelt kérdés

Az elsö babám is császáros volt, gerincbe kaptam érzéstelenitöt, viszont 3szor szúrtak ujra mert nem sikerült és a 3. után sem zsibbadtam el, érzetem szinte mindet, mire adtak nyugtatot meg mindent, hogy jo legyen. Az orvosom most is érzéstrelenitést javasol, de nekem nagyon rossz emlékeim vannak rola (utána fejfájás is volt), viszont tudom hogy az jobb a babának, szoval nem tudom mit tegyek..

Ha altatás lezy, mennyi idö mulva ébredek majd fel? Lehet szoptatni?


2009. jún. 9. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak, amiken keresztül kellett menned. Én is császáros voltam. Nekem elsőre sikerült az injekció, de nem volt kellemes míg kereste a helyét. :(

Szerintem érzéstelenítés. Altatás után mindig rosszabb még annál is. Ha eleget iszol akkor még a fejed sem fog fájni. Próbálj meg a császár után már rögtön inni. Naponta 4-5 litert. Nem egyszerű, de utána garantálan nem lesz fejfájásod. Nekem bevállt!!!

2009. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
sajnálom, ha rossz tapasztalataid vannak a császárral, ah jól csinálják nem érzel semmit és fejfájásod sem lesz ha nem emelgeted a fejed utána! Altatást semmiképp se kérj, az anyag belemehet a babába és az káros! Fel a fejjel, most nem lesz olyan gáz!!!!
2009. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az altatás azért nem jó,mert ha felébredsz rögtön érzed a fájdalmat,ez érzéstelenítőnél kicsit eltolódik.Azért elég gáz,hogy 3szorra sem találták el rendesen,jó,hogy nem idegbe szúrták,hogy lebénulj:SBarátnőmnek elszúrták,egy ideig úgy fájt a háta,hogy csak bottal tudott járni pedig 20 éves.Én mégis a gerinceset javaslom,próbálj lazítani nem mozogni és totál előre hajolni.Tudom,hogy a has ilyenkor nem enged,de told hátrébb a popsid és úgy,reméljük jó anesztest kapsz ezúttal:)

Szorítok:)

2009. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi, aranyosak vagytok és meggyöztetek. Csak azért nagyon félek, hogy roszul sikerül megint...
2009. jún. 9. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

17.47 vagyok

Nem fog rosszul sikerülni ne parázz már,azért lesz a végén rossz mert bestresszelsz és bebeszéled magadnak.

Nekem s popsim műtötték,gerinces érzéstelenítés volt,no az nagyon jó volt,mint egy orgi:DMégis utána amit kaptam,nah azt nem kívánom...volt gyors sebösszenövés miatti újra vágás helyi érzéstelenítővel,tűzkéssel,majdnem megrúgtam a dokit,vagy amikor érzéstelenítő nélkül csomózta a belső varratot...hohoohooooo,akkor azthittem a beleim is kiszakadnak...:SXD

2009. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Hasonló dolog történt velem is és a végén elkellet altatni.Nekem is csak rossz élményeim vannak,semmi baja nem lett a picimnek,aludt mikor kivették,de a következőt már altatásban kérem.
2009. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért. De megkérdezhetem hogy pontosan hová szúrják?(mármint kb. melyik csigolya közé)
2009. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
engem altattak, mert tólófájásaim voltak 2 órán keresztül és annyira rázkódtam, hogy nem lehetett volna beadni. én a következőnél is altatást fogok kérni. nekem semmilyen rossz tapasztalatom nincs. semmi bajom nem volt. sokkal jobban szenvedtek az érzéstelenítősök(ha van ilyen szó) :)
2009. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csigolyaszámot is kérsz?Nemtudom azt pontosan de a derekad alá.köbö,illetve várj bocsi hülyesget mondok,mert nektek a has kell nem a popsi,de hát kb oda akkor is,mert a hasad kell érzésteleníteni.Úgyhogy kb:)
2009. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!