Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap leszek 40 hetes 10...

Holnap leszek 40 hetes 10 napos és azt mondta a doki, hogy ha addig sem indul be a szülés akkor be kell menjek a korházba, de már úgy, hogy ottmaradok. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
... félek
2008. ápr. 11. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

örülj,hogy eddig még nem fektettek be!Itt nálunk ha betöltötted a 40.hetet, be is kell feküdni! :( Valószínűleg minden nap meg fognak vizsgálni, ha jól tudom 2 naponta magzatviz színt néznek. Napi 2x nst és vérnyomásmérés. Különösebben semmit nem fognak csinálni ezeken kívül, ezektől pedig ne félj! Már ismered ezeket a vizsgálatokat gondolom! Egyébként nem hiszem hogy sokat fognak várni,max.4 nap és meglesz a babád,mert gondolom 14 napi túlhordás esetén megindítják a szülést. Megindíthatják a szülést oxitocin infúzióval is, vagy burokrepesztéssel,bár hallottam különböző zselékről is.

Gondolok rád, kitartás, nem lesz semmi gond, beszélj a babádhoz hogy bújjon ki minnél hamarabb!!! Könnyű szülést kívánok és jó egészséget!! :)

39 hetes kismami

2008. ápr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orvosom szex-et javasolt a párommal,mert a spermában vannak olyan anyagok, amelyek beindítják a méhösszehúzódásokat! Próbálkozzatok még meg vele, bár lehet már túl vagytok rajta! :)

Könnyű szülést

2008. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra, hogy ottfognak, tehát minden cuccodat vigyed. Felvesznek, kivizsgálnak és megindítják a szülést, általában másnap reggel.

BArátnőm reggel 6-kor megkapta a beöntést, 7-kor bekötötték az infúziót. Onnan kezdve feküdni kell, nem ehetsz, nem ihatsz, és meglesz a babád valamikor aznap.-)

Ne félj, nincs mitől!! Ha valakit szeretnél magad mellé, ott lehet veled végig!

2008. ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még nem vagyunk túl rajta, nem nagyon próbáltunk semmit ki eddig, mert szerettük volna ha magától indul be, ráadásul a fertőzésektől is félünk, mert nem tudom ment-e már el a nyák vagy sem, ugy-e azt nem mindig lehet észrevenni.
2008. ápr. 11. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!