Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni szex? , Már 3hós...

Edus83 kérdése:

Szülés utáni szex? , Már 3hós a babám de még mindig nem merünk mire számíthatok? Fájni fog?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez teljesen változó. Nekem az első szülés után sokáig (majdnem fél év) fájt, a második baba után (a 7. héten voltunk először együtt) egy kicsit sem. Pedig volt gátseb. Ne félj, próbálj meg ellazulni!
2010. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ki kell próbálni. Lehet hogy fájni fog mert össze vagy szűkülve, de az is lehet, hogy csak kellemetlen lesz az elején. Mi a 6 hét letelte után másnap együtt voltunk a férjemmel. Picit fájt, de óvatos volt, és igy jó volt.
2010. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De arik vagytok köszönöm.
2010. ápr. 22. 12:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit arra emlékeztetett,mint amikor elvesztettem a szüzességem.Na,jó annyira nem fájt,csak az érzés volt hasonló.
2010. ápr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is a 6. heti vizsgálat után próbálkoztunk először, de nem igazán esett jól. A dokim is mindta, hogy erre számítsak, mert még nem regenerálódtam eléggé. Nekem is 3 hós a babám és sajnos a helyzet azóta sem jobb. Remélem hamarosan minden a régi lesz! Egyébként tényleg egyén függő, van olyan ismerősöm akinek nem okozott gondot, de olyan is akinek 1 évébe került mire élvezni is tudta.
2010. ápr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Az első baba után nagyon sokáig fájt a szex. Olyan volt, mint szűz lány koromban. A második után nem, akkor inkább nagyon kitágultam.
2010. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én a szülés után 8. héten adtam be a derekam, pedig már korábban is tök jól voltam. nekem nem volt gátsebem, uh a helyzetem egy picit jobb, mint az előttem szólóknak. Hát a hüvelyem az száraz a szoptatás miatt, de használunk síkosítót és én most a szexet még sokkal jobban lvezem, mint azelőtt, pedig régen sem volt semmi gond vele :-) szóval van remény!
2010. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első baba után 5 héttel csináltuk,és nem fájt,a behatolás kellemetlen volt,de hamar belejöttem:)

A második baba születése után 3 héttel letámadtam a párom:D

Na,akkor már nem éreztem olyan kellemetlennek a behatolást,mint az első baba születése utáni alkalommal. :DD

Sikosítót használhatsz.

2010. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!