Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes vagyok, péntek óta...

36 hetes vagyok, péntek óta rendszertelen mensi szerű görcseim vannak és nagyon fáj a derekam. Még nem kellene szülnöm de ez már így marad még 4 hétig? Vagy előbb szülök?

Figyelt kérdés
Beleültem melegvízbe mert itt azt olvastam, hogy attól elmúlnak a fájások de nem. Tompán ugyan, és rendszertelenül de fáj, és a derekam is úgy fájt egyik este, hogy azt hittem szétszakad ilyet még nem éreztem és mintha kisugárzott volna a gyomromba is hányingerem is lett... terhességem előtt is fájt a derekam de így még soha. Mi a csuda ez? Csak nem idő előtt szülök? Vagy a hátralévő idő így fog eltelni?
2009. jún. 9. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is így kezdődött 36 hetesen a jóslófájások és majd leszakadt a derekam. 36 hetesen még a nyákdugó is elment, mégis csak a 39. héten szültem. AMikor szülni kell menni azt tudni fogod, nyugi. Addig pedig kitartást.


11 hetes baba anyukája:)

2009. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37+4 hetes km vagyok. A 36. héttől nekem is görcseim vannak, fáj a derekam, a csípőm. Már nem egyszer jutott eszembe, hogy akkor most megyünk szülni, de eddig mindig elmúlt. Megfigyeltem, hogy ha jobban terhelem magam, sokat mászkálok, ügyintézek, jobban kifáradok és gyakrabban előjönnek a panaszok. Úgyhogy inkább pihenj Te is többet!
2009. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!