Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvizzel kapcsolatos...

Magzatvizzel kapcsolatos kerdes? Aki tud az segitsen, tobbi lent

Figyelt kérdés

36+4 hkm vagyok, es hajnalban, egyszer fordult csak elo, de amikor egyik oldalamrol a masikra fordultam es vissza mindketszer folyt valami, szinte ugy ereztem mintha bepisiltem volna. A pizsim is meg minden vizes lett.

Igazabol fogalmam sincs hogy ez magzatviz volt, vagy csak bovebb folyas, esetleg a picikem jatszott a holyagommal es vizelet.

Azota sincs semmi, nem faj semmi, nem gorcsolok, se folyas, tenyleg semmi. Picuri mozog rendesen.

Lehetett ez magzatviz?

Ha elfolyik mennyire ra kell fajasoknak jelentkeznie, vagy egyaltalan kell e?

Elso babas vagyok, es fogalmam sincs mit kellene erezni.

koszonom a valaszokat


2012. márc. 4. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a pizsamád is "vizes" lett én a helyedben bemennék.Van egy szer amit egy pamacsra öntenek és azt felhelyezik,majd egy óra múlva megtudják mondani,hogy a magzatvíz szivárog e!
2012. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meg kéne nézetned, mivel ha valóban magzatvíz volt, az azt jelenti, hogy már nem zárt a burok, ami ha nincs ellátva fertőzéshez vezethet.

A babánál, nem nálad.

2012. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de az lehetseges hogy azota sem erzek semmit?

nincs folyas, nincs semmi?

lehet esetleg valamit erezni, vagy valamibol arra gondolni hogy szules jele lehet ez?

nem szeretnek feleslegesen korhazba menni, kulfoldon elek, es itt sajnos nem olyan segitokeszek, es kedvesek mint otthon, sajnos mar tapasztaltam korabban a "kedvesseguket"

2012. márc. 4. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos simán előfordulhat, hogy semmit sem érzel. Dolgoztam újszülött osztályon. Volt olyan anyuka akinek 60 órája folyt el a magzatvize, végül úgy kellett megcsászározni, mert semmi fájása nem volt.
2012. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb. ennyi idős babás voltam, mint Te, és én is hasonlót tapasztaltam. Bementünk a kórházba, de vaklárma volt. Bővebb folyás lehet szerintem, ha éjjel óta nem jelentkezik hasonló.
2012. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

En szerintem is csak bovebb folyas lehetett mert azota sincs semmi, es se fajas, se folyas, semmi.

Neha vannak josloim, de nem rendszeresek.

Hat figyelem magam, es majd kiderul mi lesz.

koszonom a valaszokat

2012. márc. 4. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!