Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki Békéscsabán?...

Szült valaki Békéscsabán? Milyen tapasztalatokkal jöttetek haza?

Figyelt kérdés
Első babánkat várjuk, és Békéscsaba közel van a városunkhoz, ezért szeretnék ott szülni hogy könnyen megoldható legyen hogy apa betudjon jönni hozzánk. Viszont jól jönne néhány tapasztalat megosztás hogy milyen ott az ellátás, az orvosok és úgy általában. :) Előre is köszönöm és további szép napot és babázást :)
2012. febr. 27. 11:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, válaszott dokim volt, de egyébként mind nagyon rendi.

Pont 28 hetesen hívtam fel, akkor elmentem, csinált uh-t is, utána 4 hét múlva mentem a 32 hetes uh-ra, rá 4 hétre meg a 36 hetesre. Mindig nagyon rendes volt, a pénzzel meg úgy kellett bénáznom, meg szinte futni utána, mert nagyon sietett mindig. Utána a ctg-kre itthon jártam Pásztorhoz, egyedül az utolsóra mentem oda. A szülés nekem itthon indult meg kiírt nap előtti nap, bementünk, ügyelete telt le épp, mondta, hogy jó, aranyoskám, akkor szülünk. Gondolhatod. Szegény. Amúgy 2500-3000-et adtam uh-okon neki, már amikor sikerült utolérni. Szóval vizsgálni sokkal "gyengédebben" ha lehet ilyen mondani vizsgál, mint Pásztor, érzéssel csinálja, nem úgy, mint a vadállat. A szülésznők nagyon kedvesek. 3 napig lettem volna bent, de vasárnap nincs eltáv, így 4. nap, hétfőn jöttem haza. Azóta 4 barátnőm szült nála, mind elégedettek voltak. Szüléskor 20-at adtunk neki, meg 6 hetes kontrollon egy 10-est. Azt mondta, higgyem el, nem a pénz számít, hanem az, hogy ajánljam őket, és én is visszamenjek. Szóval tényleg jól éreztem magam ott, nagyon kedves volt, pedig végig nyávogtam az egész szülést. Türelmesek. A csecsemősök közt van 2-3 rendes, a többi viszont olyan semmilyen. Nem sok vizet zavarnak.

Ha gondolod, írj privit, és ott tudunk később is értekezni. Meg a számát is meg tudom adni, ha gondolod.

2012. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
mehetnél Gyulára is kőzel van Bcabához és ott jok az orvosk nővérem mind 3fiát ott hozta a világra
2012. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!