Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki Békéscsabán?...

Szült valaki Békéscsabán? Milyen tapasztalatokkal jöttetek haza?

Figyelt kérdés
Első babánkat várjuk, és Békéscsaba közel van a városunkhoz, ezért szeretnék ott szülni hogy könnyen megoldható legyen hogy apa betudjon jönni hozzánk. Viszont jól jönne néhány tapasztalat megosztás hogy milyen ott az ellátás, az orvosok és úgy általában. :) Előre is köszönöm és további szép napot és babázást :)
2012. febr. 27. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is gratulálok a babához.

Én békéscsabai vagyok. Igaz, még nem szültem - még csak 5 hetes vagyok :) - de megpróbálok Neked segíteni.

Szerintem a csabai kórház jobb, mint a gyulai. Nővéreim is itt szültek, fogadott orvosnál. Az ellátás megfelelő volt, ha van orvosod, akkor biztos, hogy nem lesz gond. Sajnos az a tapasztalatom, hogy akkor sokkal több figyelmet kapsz, mintha nem lenne.

Van orvosod? Hány hetes vagy? Merre laksz?

Szia!

2012. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Igazából nincs választott orvosom, de mivel Szarvason lakom, ezért Békéscsaba van a legközelebb ilyen szempontból. Egyébként 28 hetes terhes vagyok. :) Ezért már lassan ideje lenne eldönteni hogy majd ha eljön az idő hová is menjünk. És akkor te ott fogsz szülni?
2012. febr. 27. 11:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor már tényleg el kell döntened, hogy hol hozod világra a csöppséget. Én ajánlom Neked a csabait.

Kisfiú vagy kislány lesz?

2012. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kis fiú, és úgy fogják hívni hogy Ákos János :) és ma pont Ákos napja van :)
2012. febr. 27. 11:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Szép név az Ákos! :) Sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek!!
2012. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönjük, nektek is sok boldogságot!
2012. febr. 27. 11:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Köszönjük! :)
2012. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szarvasi vagyok, csak még a 16. hétnél járok. Én Szentesen szültem az elsőt, és ezt a bébit is ott fogom, mert nagyon meg voltam elégedve velük. Én egy vetélés miatt voltam 2009-ben Csabán, és hát tudod ez most nem vicc, de olyan szinten nem törődtek velem, hogy azt sem tudtam, ki műtött meg. Csak amikor a zárójelentést adta ide, azon rajta volt. Persze a pénzt elvárta volna. Na, ezért döntöttem úgy, hogy Szentesre megyek. Ja, és az közelebb is van.
2012. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Sajnos tavaly ősszel nekem is volt egy vetélésem, de velem normálisan bántak. Én egy petákot sem adtam.

Hát az előző hozzászólás alapján lehet inkább a szentesi kórházat kellene választanod, pláne ha közelebb is van.

2012. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És ott Szentesen választott orvosod volt, vagy csak úgy mentél ahogy következett a szülés? És ha van időd és kedved nem írnád le hogy nagyjából hány napig voltál benn, és hogy a doki milyen gyakran járt vizsgálni...köszönöm!
2012. febr. 27. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!