Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miben hozzuk haza?

Miben hozzuk haza?

Figyelt kérdés

November végén!december elején születik a babánk. Miben hozzuk haza?

Ez megfelelő: hosszú ujjú body, vastag rugi, sapi, overál, pléd ? Vagy adjunk rá még harisnyát is?

Előre is köszi!


2011. nov. 6. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én kisfiam januári,mi is ilyen ruhákba hoztunk haza,nem adtunk rá harisnyát.Ilyenkor a köldöke miatt nem is túl praktikus szerintem.

2011. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Boldog babavárást!

2011. nov. 6. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy írtad, harisnya nélkül.
2011. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha autóban hozzátok haza, akkor overálban nem tudom kényelmes lenne-e neki, a hordozótól is függ. Az is OK ha vastag esetleg dupla rugiban berakod a hordozóba, és jól betakarod.

Szerintem még a kórházban próbáld ki az overálos megoldást ha az a szimpi, hogy kiderüljön ha "elsüllyed" benne ha mocorog-sír.

2011. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a kórházban megkérdeztük a csecsemősöket h miben hozzuk haza a tavaszi babát. Mi bent voltunk náluk s még akkor kaptunk pár jó tanácsot:) Meg elköszöntünk tőlük. Akkor ők mondták h szerintük miben hozzuk haza:)
2011. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 sapka kell a fejére: egy cérnasapka meg egy rendes kötött sapka. Esetleg a rugi alá adhatsz egy zoknit rá, a harisnya nem muszáj.
2011. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én még zoknit adnék esetleg.


ha kocsival hozzátok, akkor ott még sok is ennyi ruha. vagy cippzárazd ki az overált, vagy ne add rá, helyette 2 takarót, amit le tudsz venni, ha már nem kell.

2011. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták: zoknit adhatsz rá, harisnyát a köldökcsonk miatt ne!
2011. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!