Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2. babával könnyebb volt a...

2. babával könnyebb volt a terhesség és a szülés? Gyorsabban megszületett a baba?

Figyelt kérdés
Az első terhességemnél a 8-13. hétig rosszul voltam, akadt olyan nap, amikor föl sem bírtam kelni az ágyból. Most, 2 évvel később újra babát várunk, de a fáradtságon és 1-2 émelygős reggelen kívül nem volt bajom, most van a 12. hét. Vajon a szülés is "könnyebb" lesz? Nálatok hogy volt?
2012. febr. 22. 14:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: úgy érted, hogy vajúdásostul tartott ennyi ideig? Vagy ez már csak a hajrá? Döbbenek nagyokat...
2012. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

:)

Hát én olyan klasszikus formában nem vajúdtam, nekem halvány derékfájással és hasszúrkálással indult be a folyamat, rendszer sem volt benne. Csak gyanus volt, bementünk a kórházba, és megállapították, hogy 3ujjnyi a méhszáj. Előkészítettek szülésre, szülőszoba és akkor repesztettek burkot. Burokrepesztés után 45perc mulva már pocakomon volt a baba. Ez volt a második szülés a harmadiknál ugyanez a forgatókönyv, szülőszobán 3ujjnyi méhszájnál burokrepesztés, a burokrepesztés után szűk két óra után megvolt a baba. :) A második és harmadik szülés sokkal kevésbé fájt!

:)

Remélem Te is hasonlókról fogsz majd beszámolni!!

Mikor szülsz?

Kellemes pocakos napokat!

2012. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Aki a gyorsan szülőstől kérdezett, na az vagyok én :)

Én kettőt szültem, egyiket az első fájástól számítva kb. 5 óra alatt oxitocinnal, nagyon fájt, de a kitolásnál kb. 3 nyomásnál kinn volt.

Másodikat első fájástól kb. 7 óra alatt, oxi nélkül, szintén nagyon fájt és tovább tartott, viszont egy nyomásra kijött volna.... ha lett volna doki, de nem volt, így benn kellett tartani, ami igen kellemetlen volt... Így 3 nyomásre jött ki.

Mindkétszer gátmetszés.

2012. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!