Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vaklárma vagy ma már nem...

Vaklárma vagy ma már nem úszom meg a szülést?

Figyelt kérdés

37hetes vagyok, hat hete veszélyeztetett terhes, egy hete elment a nyákdugó egy része/egésze, rendszeresen jóslózok, de ilyet még nem éreztem.

A derekam elhagytam valahol úgy fáj, hogy már inkább nem is érzem, hogy van, két oldalt, a hasam úgy húz, hogy mindjárt hányok, és úgy érzem megjött a menzeszem. Indulni nem akarok feleslegesen, kórház 5percre van.

Szerintetek ez most mi? Fájásközök rendszertelenek, és sokáig tart egy egy ilyen kínzás 2-3perc


2009. jún. 5. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Ha úgyis 5 percre vagy a kórháztól,miért nem mész be,hogy megvizsgáljanak???

Ha semmi gond úgyis hazaengednek.

2009. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert alig akarnak elengedni haza egy egy vizsgálat alkalmával, és a nőgyógy igencsak diliház, nem hinyzik a felesleges nyüzsgés

Ilyen panasszal képesek bentfogni, ha meg haza akarok jönni, kihúzom a gyufát a dokiknál:(

2009. jún. 5. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vizsgáltasd meg magad. Egyébként fel fogod ismerni ösztönösen hogy ha szülsz. Én a menstruációs fájdalomhoz hasonlítanám, csak ezerszer jobban fáj. Ha megint fáj akkor nézd az órát, mert ha rendszeresen jön, akkor ez már az. Hívd minél hamarabb a dokit. Én ott szúrtam el hogy nem hívtam időbe, 16 órát vajúdtam feleslegesen. Adtak volna "gyorsítót" és hamarabb túl lettem volna. Így meg elfogyott az erőm a tolófájásoknál, és beszorult a baba feje, végül császár lett. De végül minden oké volt, egészséges a baba.
2009. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagy még?
2009. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha-hó csak nem ????
2009. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A doki szerint elég lesz mennem, ha a fájások végre nem ugrálnak.

Eljutunk az 5percesekig, utána abba marad, akkor alszok egy max két órát és kezdődik elölről, burok egyben, Picur meg én hisztisek vagyunk már.

És amíg magától nem akar teljesen beindulni, addig lehetek a saját ágyamban.

2009. jún. 6. 08:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!