Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki a szőnyi Selye János...

Aki a szőnyi Selye János kórházban szült meg volt elégedve az ellátással? Tapasztalatok? A nővérek orvosok rendesek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, mert augusztusban én is ott szülök:)). Ha megengeded kiegészíteném a kérdésedet konkrétan Mozejkó doktornál szült vki ugyanott, ha igen milyen volt? Bocsi hogy belekérdeztem a kérdésedbe.
2009. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tavaly márciusban szültem.

Dr. Ördög István volt a dokim és le a kalappal előtte. 20 perc alatt kicsalta a bébimet úgy, hogy semmilyen fájásom sem volt.

Szülésznőt kettőt ismertem igazán, akik 30 hetesen is, és szüléskor is mellettem voltak.

A csecsemősök is rendesek.

Összességében elégedett voltam mindennel, kár hogy elköltöztünk azóta, és esélyem sincs a másik babámat ott szülni.


Mozejkóról jókat halllottam akkor, bár én nem ismerem.


Egyedül a főorvostól meneküljetek:)


16 hós anyuka

21 hetes km

2009. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem személy szerint a Dr.Ördögh a nőgyógyászom tinikorom óta.A kórházban nagyon barátságos,aranyos mindenki.A főorvos "betege"voltam a második szülésemnél(ennek már 2.5 éve és nem fogadtam meg),mert az Ördögh akkor szabizott,de én nem mondhatok rá semmi rosszat.A Dobzsevics is rendes.Akit te említesz,őt nem ismerem,vagy nem tudom így hirtelen hova tenni:S
2009. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a főorvosnál szültem. Nagyon jó kórház, rendes mindenki.
2010. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!