Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor tudatosult benned,...

Amikor tudatosult benned, hogy "itt az idő" menni kell a kórházba ez már a szülés. Nem pánikoltál be? És a párod?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, hogy nem leszek a helyzet magaslatán...ha tudatosul bennem, hogy most már szülök...össze vagyok pakolva amennyire tőlem telt fel is készültem( ha lehet ilyet) de még is nagyon félek mi lesz ha sírva fakadok, megijedek stb...persze tudom, hogy nem úszhatom meg:) de mindig úgy gondolok rá...hogy mégvan idő.. pedig már nem sok. Mi lesz velem ha eljön a pillanat?

36 hetes


2009. jún. 5. 11:56
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
37 hetes kismami vagyok és én arra gondolok,hogy ez életem legnagyobb eseménye lesz,amire nem lehet felkészülni,csak várni,hogy milyen lesz:)ÉLD ÁT,még ha félsz is,hiszen mindenki fél!Ez egy "új élet"kezdete,aminek te is része vagy!!!Kitartás,fegyelem és még egy mondat:" Meg tudom csinálni!!! "
2009. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem amikor elkezdödött pedig engem császároztak mert nem akart jönni a gyerek. Apa meg elájult otthon amikor mondtam hogy most irány a korház, mert annyira megörült hogy leesett a vérnyomása, ugyhogy még elötte fel kellett mosnom a földröl és csak utánna indultunk.
2009. jún. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!