Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tenyleg igaz h akinek az...

Tenyleg igaz h akinek az anyukaja konnyen szult akkor o is konnyen fog szulni vagy ha nehezen akkor o is nehezen?

Figyelt kérdés

Ez a hajlam oroklodhet?Mert itt mar tobszor is olvastam rola.

Az en edesanyam 5-ot szult,eleg nehez szulesei voltak,en voltam a legnehezebb szulese(2.szulott vagyok).

Viszont mar a terhessegem is mas milyen volt mint az ove.

Vagy a terhessegnek ehez mar nincs koze?

Elore is koszi a valaszokat.

37+5 hetes kismami


2009. jún. 4. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem igaz, anyukámnak mindkét szülése nagyon nehéz volt, velem 23 órát, az öcsémmel 16 órát vajúdott, mert nagyon nehezen tágult. Én este 6kor mentem be a kórházba 5 perces fájásokkal, 2 ujjnyi tágulással, 22.05kor megszületett a kislányom (EDA-val szültem), tehát nekem igazán könnyű, gyors szülésem volt.


Hasonlóan könnyű, gyors szülést neked!

8 hós kislány anyukája

2009. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én nem hinném, hogy így lenne. Anya engem nagyon könnyen szült meg, a tesómmal kicsit többet szenvedett, viszont én a lányommal sokat szenvedtem, ráadásul császár lett a vége...

2009. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szia,


Hát nem tudom, van e összefüggés????

Anyám engem is és testvéremet is császárral szülte a 42. héten.

Előttünk sok vetélése volt.

Én az első bébimet viszonylag könnyen, gyorsan szültem a 41. héten és fájásokkal indult be.

A második bébivel most készülünk a születésre 39. héten vagyunk.


Testvérem a kislányát a 35. héten szülte simán, elfolyt a magzatvize.


Tehát én spec. nem látom az összefüggést.

2009. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!Tehat akkor ez is egy tevhit.
2009. jún. 4. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Van benne valami csak azért azt is figyelembe kell venni,hogy kire ütöttél alkatilag,nah meg benned már van apuból is nem csak anyuból,remélem érthetően mondtam:D

Én alkatilag nagyanyámra ütöttem,tehát valószínű,hogy nekem hasonló lesz a szülésem mint neki.

2009. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alkattól (is) függ.Az én anyukám pikk-pakk szült mindkettőnket,nőiesen széles a csípője és nagyon könnyen tágult.Az én csípőm is olyan,mint anyáé,2 babát szültem,gyorsan(4,illetve bő 2 óra alatt)és beavatkozás nélkül(elsőnél volt gátmetszés,a 2.nál nem).Azért vmi lehet benne...
2009. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem az anyukám is könnyen szült, én is. hajnal fél négyre beértünk a kórházba, 04-14kor meglett a baba. előtte se igazán vajudtam.
2009. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi nektek is!
2009. jún. 4. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első szülésemnél a szülésznő azt kérdezte tölem hogy és könnyen születtem e mert ő szerinte nem volt nehéz szülésem. (én nem ugy érzem hogy könnyü volt)
2009. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!