Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora mennyiségű a magzatvíz...

Mekkora mennyiségű a magzatvíz? Ha megreped a burok az egész elfolyik egyszerre?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan akinek csordogál csak,van olyan akiből meg ömlik.Teljesen változó.Ismerősömnek több mint egy óráig folydogált mikor megrepedt a burka...legalábbis azt hitte közben kiderült,hogy annak nagyrésze pisi volt:):):):)
2008. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kb.1-1,5 liter a terhesség végére ha jól tudom, az hogy elfolyik e egyszerre, vagy szivárog e attól függ, hogy alul vagy felül reped e a burok. Ha felül, akkor csak szivárog (ez a jobbik eset), ha alul akkor pedig hirtelen egyszerre sok távozik. De ez a veszélyesebb,mert magával sodorhatja a baba feje elé a köldökzsinórt!!
2008. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit megijedtem ma,mert kb. 3cl. mennyiségű folyadék távozott épp amikor teregettem és nem tudtam hirtelen mi az és pisilnem sem kellett.Akkor lehet hogy vizelet?Ez előfordulhat?Tiszta ciki majdnem bepisiltem?Ez kb.2 órája volt azóta semmi. 35 hetes vagyok
2008. ápr. 7. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt mint a mensi, ahogy jobban mozdultam egy nagy löket víz távozott amikor nem akkor semmi. pl a kórházban nst-re kötve fél órán kersztül feküdtem akkor semmi nem folyt, de amikor a doki megvizsgált akkor csak úgy loccsant.
2008. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Mennyi idős kismama vagy?Szerintem lehetett magzatvíz.Nálam csak kevés folyt , inkább csak csordogált, de míg meg nem szültem folyamatos volt.15órán át.Beszélj a dokiddal mert ha kevés esetleg a vized abból baj lehet.
2008. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!