Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz ha valaki terhességi...

Igaz ha valaki terhességi cukros, egy nappal sem enegdik túlhordani a babát és megindítják a szülést?

Figyelt kérdés
Az itthon mért értékeim jók s a diétát is betartom,de nem szeretném ha beindítanák ha csak annyira nem indokolt,hogy kelljen.még odébb van a szülés de érdekelne.26hetes kismama
2008. ápr. 6. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nálam ugyan ez a helyzet.Az itthoni méréseim tökéletesek, csak a terheléses volt rossz.Én is tartom a diétát.De így van, nem hordhatod túl a babát, nekem is megínditják a 40.héten, ha addig nem indul be.De ne aggódj, átlagba 38.-39. héten be indul, azért nem mindenkinek tudják percre pontosan kiszámolni.Én a 37.hétbe vagyok, ma lessz uh-om, már a múlt héten voltam nst-n és már voltak fájások, de még enyhék,azóta el telt egy hét,azóta már bármi lehet.Jó baba várást
2008. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez komolyan így van? Én még nem hallottam róla, és nem is mondta senki. Pedig nekem is magas a cukrom. De én nem akarom, hogy indítsák.

Mi az oka, hogy nem szabad túlhordani?

2008. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

neem, ilyen nincs, vagy legalább is nem mindenhol lehet. Én Bp János kórház, magas terhelt cukorral, normális napközbeni értékekkel, átlagos babamérettel a 38. héten tartok, orvosom szerint a babám ráérős, és nem siet kifelé. Nem indítja be a szülést a várt időpontban...

Legalábbis erről eddig nem volt szó,csak arról, hogy várt időpont után naponta ctg és uh, vizsgálattal. Aztán majd beindítják vmikor, ha addig nem történik semmi. De történni fog :)

ne izguljatok, minden rendben lesz :)

2008. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Közben hétfőn voltam dokinál és rákérdeztem ,én a szt imrében szülök és ott nem indítják meg ha csak nem maradt magas a cukor és nem megy fel a vérnyomás,de figyelik minden nap.szval megnyugtatott a doki,hogy ez egyáltalán nem bevett szokás legalább is nála,de pl.miskolcon előszeretettel csinálják:)

2008. ápr. 9. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!