Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 41 hetes leszek holnap ás a...

41 hetes leszek holnap ás a dokim még várni akar szerdáig hátha elmegy a magzatvizem addig, de mikor? Éjjel alvás közben vagy menjek sétálni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 5. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem mindkét szülésemnél csak a kitolási szak előtt ment el a vizem, illetve a másodiknál 3 ujjnyinál repesztették a burkot. Csak néhány tippet tudok adni a fájások beindításához, de "vizet fakasztani" otthon nem lehet (nem is szabad ilyesmivel kísérletezni). Tehát: Lépcsőzés, szex (a sperma és az orgazmus is elősegíti a méhösszehúzódásokat), tonik ivása (kinin), forró fürdő körkörös poci-masszázzsal, fűszeres, csípős ételek fogyasztása. Ezeket ha lehet naponta többször ismételd. Ha mégsem hozza meg gyümölcsét, akkor sincs gond, a szülésbeindítás egyáltalán nem gáz, ha rendes a dokid, és burokrepesztéssel kezdi.

Szép szülést! :o)

2008. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szia én épp aludtam mikor éreztem hogy valami folyik, még szerencse hogy este a szobába hagytam a törölközőm.Míg folyt a wc-n ültem, mikor már kevesebb lett akkor lezuhanyoztam, hajatmostam , megborotválkoztam , megszárítottam a hajam és így indultunk kórháza(20km)Akkor még csak menszeszhez hasonló eyhe görcseim voltak .15óra vajúdás után szültem.
2008. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem gombnyomsára működik, lehet el sem fog folyni, hanem repeszteni kell. Ezt nem lehet előre tudni.

42. hétig normális ha vár a doki, de akkor már megindítják a szülést.

Jogg az egészség, minthogy bajt csinálj.Bent még nem maradt baba, a tied is ki fog bújni:-)

2008. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!