Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülést tervezünk azt...

Apás szülést tervezünk azt hallottam, hogy az automatából kel venni steril papír ruhát, hogy ez igaz-e? Első babánkat várjuk.

Figyelt kérdés

2012. febr. 2. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi kaptuk ruhát a szülésznőtől!(ez nem eldobhatós volt,és 3 éve :)

Az egyik ismerősöm 6 hónapja szült neik automatábol kellett venni!

Talán 1000 ft-ot mondott!

2012. febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ott, ahol szülsz, hogy hogy működik, mert ez mindenhol más...
2012. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk, második szülés lesz Győrbe.Az első szülésnél még adtak ruhát a férjemnek,most változott, vagy a szülészetnél lehet venni automatából 2000Ft-ért,vagy a Wolf orvosi műszer mintaboltba, ugy tudom 900Ft.Jobban jártok ha előre megveszitek.

2012. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. febr. 2. 10:40
 5/13 anonim ***** válasza:

3 éves szültem, Bp. Szt. János kórház,semmilyen ruhát nem kellett a férjemnek felvennie. Én kaptam egy kórházi hálóinget hogy ne az enyémet koszoljam össze, jól is jártam, mert 3x rókáztam le magam szülés közben, nem is maradt volna háló ingem:)

Barátnőm ősszel szült vidéki Borsodi kórházban, de ő sem mondta hogy be kellett volna öltözni a férjének.

Nekem ez újdonság.

Kérdezd meg a dokit akinél szülni fogsz, hogy náluk mi a szokás.

2012. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk sem kellett, de hallottam olyan kórházról, ahol kell venni, de úgy tudom, patikában is tudnak megrendelni, párszár ft.
2012. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is autómatából kellett venni 2000ft-ért. én októberben szültem miskolcon. (olyan mint egy kóla autómata:))
2012. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 10 hónapja szültem Sote I-en. Ott adtak ruhát és "zacskó mamuszt" is. A barátnőm volt benn velem, ő is kapott simán és mikor a végén apa bejött, ő is kapott egyet ingyen.

Szerintem kérdezz rá, mert ez tök kórház függő.

2012. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igaz én 2009-ben szültem, de ott kapott a férjem műtős felsőt meg nacit, meg ha jól emlékszem zacsit nem kapott a lábára, mert vittünk papucsot neki, így ő abba bejöhetett.Vehettünk volna mi is rucit (gyógyászati boltba 900 Ft,., de mondta az orvosom, hogy felesleges mert adnak)
2012. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat:)
2012. febr. 2. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!