Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár elött (vajúdás közben)...

Császár elött (vajúdás közben) is nézik a méhszályat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy kézzel néznek-e közben???????
2012. febr. 1. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

méhszályat soha nem nézik mivel ilyen nem is létezik...esetleg a méhszájat.

(bocs nem tudtam kihagyni lehet lepontozni :p)

2012. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nézték, pedig tudták már előre, hogy császár lesz. Engem nem engedtek vajúdni. (farfekvéses volt) Pár ismerősöm is szült mostanában, és nekik is nézték. Te már tudod, hogy tuti császár lesz? Mi okból?
2012. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nézték a méhszájat, pedig tudtuk, hogy császár lesz, mert szintén faros volt a fiam és közel 4 kiló volt a becsült súlya. Engem engedtek vajúdni, nem is igen volt más választásuk, mert csúcsforgalom volt a műtőben.
2012. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak addig nézték amíg tuti nem lett, hogy császároznak. Nem igazán vajúdtam. Túlhordtam 1 héttel, rendszeres 2 perces fájásaim voltak, de még vígan nevetgéltem mellette, méhszájam 2100 volt, burok nem repedt meg, viszont a CTG-n a babám szíve fájások alatt lassult. Amint azt mondták császár, már senkit nem érdekelt,előtte félóránként nézték :), és a műtétig még eltelt 3 óra...
2012. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nézték, pedig tudták, hogy császáros leszek. Nem tágultam semmit, és azt a mai napig nem értem, hogy miért tágítottak kézzel...16 órát vajúdtam egyébként.
2012. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nézték folyamatosan.Összesen 9 órát vajúdtam a szüléssel együtt.Már teljesen kitágultam, a burkot is megrepesztették, kitolás előtt voltam, amikor leesett a lányom szívhangja, így inkább megcsászároztak.Kiderült, hogy kezére és lábára tekerte a küldökzsinórt, a doki szerint nem tudtam volna megszülni semmiképpen.
2012. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!