Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Váltanál 36 hetesen orvost,...

Váltanál 36 hetesen orvost, ha úgy érzed nem 100%-osan bízol meg benne?

Figyelt kérdés
Mindig adunk pénzt az orvosomnak, de úgy érzem, mégsem igazán törődik velünk. Pl. 36 hetesen még nem volt képes megmondani, hogy fiú, vagy lány lesz. Most meg elment sielni, mondta, hogy előtte hívjam fel, menjünk NST-re(előtte egy hónappal volt ultrahang), aztán meg lerázott, hogy sokan vannak és menjek 2 hét múlva inkább. Annyira túlterheltnek tűnik, meg sem ismer, ha telefonon hívom és nekem ez rossz érzés. Nem kellene váltanom? Vagy ez csak túlérzékenység és túlaggódás?
2012. jan. 27. 15:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem fog senki elvállalni, ha magánorvost akarsz. De megértelek, nagyon rossz lehet, én se maradnék, bár valószínű, már a terhességed elején is ilyen volt, akkor kellett volna máshoz menni. Remélem, találsz valakit, aki jobb.
2012. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ebben a dillemméban voltam én is de SAJNOS nem tettem meg és a megérzésem bejött.A drága közölte a szülésznővel,hogy nem ér rá bejönni a szülésemre(1-2perces fájásaim voltak már)mert ő éppen elfoglalt.Végi tejeltünk neki és pottyantott a fejünkre.

Kérdésedre a válaszom IGEN válts orvost.Életed legfontosabb legcsodálatosabb napja, ne engedd,hogy bármi is beárnyékolja semmi.

2012. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!