Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől lehet olyan megakar...

Mitől lehet olyan megakar jönni érzésem 29 hetesen?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok és néha olyan megakar jönni érzésem van de csak pár percig tart és utána elmúlik hétfőn voltam méhszájvizsgálaton és a doki mindent rendben talált azt mondta teljesen zárva a méhszáj és minden rendben de mivel ez csak tegnap kezdődött így nem tudtam mondani neki de kicsit megvagyok ijedve mert sajnos a terhességem elején többször bevéreztem ezért kórházba is voltam és mivel első babám nem tudom hogy mi lehet ez!
2012. jan. 11. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem mindenképp legalább telefonon konzultálj a dokival. Elméletileg ez lehetne jósló fájás is. Ha az, akkor sincs nagy baj, hiszen bár még sok időd van, a jósló fájások hamar becsúszhatnak. Én kb a 20.héttől külső nyitott méhszájjal voltam, és semmit nem jelentett, a 40.héten szültem. Sztem azért kérdezz rá a dokidnál,írd le a pontos érzést neki. Ha vérzés van, az mindenképp gond.Jó egészséget.
2012. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A menstruáció szerű fájdalom a méh növekedését jelzi. Nekem legalábbis a dokim ezt mondta. 30. héttől sokszor előfordul, mert most kezd el igazán nőni a babóca.
2012. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ vérzésem hála istennek nincsen de nem is szeretném ha lenne csak az a baj hogy a dokit csak hétfőnként lehet elérni de a védőnő azt mondta hogy ha nem sűrűn jelentkezik ez az érzés akkor szerinte ez természetes meg hát a doki hétfőn még mindent rendben talált csak azért aggódom is
2012. jan. 11. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Magnéziumot szedsz?
2012. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen
2012. jan. 11. 15:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nincs egyéb dolgod, csak pihenni, de ha megszeretnéd nyugtatni magad, akkor nézesd meg magad a dokiddal az tényleg 100%.
2012. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont a 29.hétben volt nekem is mensi szerű fájásom, egy egész délután, este és éjjel, szakaszosan, keddi nap volt, én csütörtökön mentem terhesgondozóba, akkor nézett meg a doki és mondta valszín azért éreztem mert kinyílt a külső méhszáj egy centire, pihenjek és napi 3szor 2 magneb6.
2012. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a jó tanácsokat megfogadom őket !
2012. jan. 12. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!