Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen fogamzásgát...

Kerria kérdése:

Szülés után milyen fogamzásgátló módszert választotok majd?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ki melyik módszert tartja jobbnak, egyszerűbbnek, olcsóbbnak. Vagy ha valakinek van tapasztalata, az is érdekelne.


Köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 27. 07:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.


Sajnos kevés a tejmirigyem, így már elapadt a tejtermelés :( Emiatt akár gyógyszer is lehet. A feltehető dolgoktól félek, mert mint egy válaszoló írta, én is hajlamos vagyok a gyulladásra, és megmondom őszintén tartok tőle (nem tudom megindokolni).

Testvért 2-3 év múlva szeretnénk majd. 1-2 évig biztosan nem.


Nem tudom továbbra sem mi lenne a jó megoldás. Az első baba előtt gyógyszerrel védekeztünk, és miután letettem, rá fél évre sikerült a fogantatás.

2012. jan. 27. 16:11
 12/13 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem, hormon tartalmú spirált fogok felrakatni (mirena).

Ennek 5 év a "szavatossága", utána cserélni kell. Ez nem azt jelenti, hogy addig kell várni a tesóval, ha teherbe akar esni valaki, egyszerűen leveteti.

2012. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a cerazette tablettát szedtem de nem jött be! Most a második baba után amíg szoptatok marad az óvszer,főleg amennyi időnk energiánk van ez a legjobb megoldás.Szoptatás után majd elkezdem a gyógyszer.
2012. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!