Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Számít-e tágulás szempontjából...

Számít-e tágulás szempontjából, hogy szülés előtt mennyire voltál fitt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha kismamaként jössz-mész, "pattogsz", nem tunyulsz, akkor könnyebb-e a tágulás, vagy nincs semmilyen összefüggés?
2012. jan. 25. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Én kismamaként is meglehetősen lusta voltam, élveztem hogy nem kell sokmindent csinálnom, főleg a vége felé. Ahhoz képest gyors szülésem volt, mindenkinek ilyet kívánok.
2012. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én olyasmit hallottam, hogy a sportolók nehezebben tágulnak, mert feszesebbek az izmaik. De ez nem saját tapasztalat!

Kismamaként én is elég mozgékony vagyok, nem tunyulok, hát kíváncsi vagyok, milyen lesz a szülés. Nem vagyok élsportoló, de nem is vagyok ágybanfekvős fajta, szerintem átlagnő vagyok ilyen szempontból, remélem, átlagosan nehéz/könnyű szülésem is lesz :)

2012. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
NEM. Én szinte feküdtem végig, és úgy tágultam ki otthon 3 ujjnyit, h észre sem vettem szinte. 1 óra alatt született a lányom...
2012. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor ezek szerint ezt a dolgot nem lehet semmivel befolyásolni:(
2012. jan. 25. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Végigtornáztam az első terhességemet , a szülés napján még kismamajógán voltam délelőtt (éjszaka szültem), terhesség előtt is sokat sportoltam. NAGYON nehéz szülésem volt, nem tágultam, császár lett a vége. Most várom a másodikat..
2012. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én végigugráltam a terhességem, szó szerint. Futottam egész életemben, így erről sem mondtam le a 7. hónapig. Aerobik, bicikli, úszás! Minden nap 1 óra! Azelőtt 1,% órát edzettem egy nap.

4 óra alatt megszültem! :)

2012. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig sportoltam, terhesen se tunyultam, de 16 óra vajúdás után sem tágultam egy centit se...állítólag fejben dől el. Biztos nem koncentráltam eléggé :)
2012. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!