Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A holnapi nagy hidegfront...

A holnapi nagy hidegfront segít elindulni a bébiknek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyének néztek, 38+5 hetes vagyok, de én már nagyon szeretném ha kibújna a kislányom.

Főleg, mert apukája is itthon lesz, és nem kell aggódni, hogy vidékről hazaér-e hétközben, vagy éjjel...

Olyan jó lenne:)


2009. máj. 21. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én is 38 hetes vagyok és szintén nagyon türelmetlen már:)

Mi nagyon bízunk a hétvégében, egyrészt a hidegfront, másrészt a telihold miatt! Állítólag ezek segítenek:) Na majd meglátjuk.:)

Drukkolok Nektek!

2009. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én 39 hetes leszek szombaton és már tegnap óta megy el a nyákdugóm ugyhogy bizom benne én is,hogy beindul mostmár:)!

Vannak már jóslófájásaim is!

Nektek vannak már?

Hogy vagytok?

2009. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még semmi előjele, én is szombaton leszek 39 hetes. Szurkolok nektek, remélem sikerül összehoznunk! :)
2009. máj. 21. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Nálam a telihold és hidegfront bejött-és akkor tele lett a szülészet,a szülésznők is mondták,hogy csúcs van-szóval mindent bele és könnyű szülést!
2009. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tartok egy kicsit a fronttól, állítólag ilyenkor tényleg tele vannak azülőszobák . Jobban szererűtnék olyankor szülni, amikor nincs "tumultus". 39 hetes
2009. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok, nekem se sieti el a kislányom, szerintem mi kihúzzuk pünkösdig, de egyébként hétvégén új hold lesz, nem teli:)

Könnyű szülést mindenkinek!

38+4 kismama

2009. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 5 napot túlhordtam, volt mindenféle front, de őt az sem érdekelte. Nekem a terhestornától indult meg. Mozogj, szeretkezz, egyél fűszereset, hátha attól elindul.
2009. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

38 hetes vagyok én is és a frontra és teliholdra számít a férjem nálunk. Mondtam is neki, hogy mehet előre foglalni a helyet, majd megyünk mi is, amikor elindul a gyerek :-)

Viccen kívül: van erre szerintetek tapasztalat? Frontról én is hallottam, de a teliholdról még nem.

2009. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ennyit a frontról!:( Egész éjjel esett, óriási vihar volt áramszünettel, széllel, de semmi!

Marad a várakozás!

2009. máj. 23. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!