Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után meddig vérzik az...

Szülés után meddig vérzik az ember és kb mikor jöhet meg először utána?

Figyelt kérdés
már 7 hete szültem,de még mindíg vérzek kisebb-nagyobb kihagyásokkal(1-5 nap).és ilyenkor mikor vérzek,kontrolra menjek,vagy csak akkor mikor elállt?
2009. máj. 21. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elvileg a 6 hetes kontrollra el kellett volna menni. De mindenképp menj orvoshoz, mert meg kell hogy nézze milyen jellegű a vérzés.
2009. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én kb. 3-3.5 hétig véreztem. És éppen tegnap jött meg először (majdnem 10 hónapja szültem), és nagyon rossz volt. Erős görcsök, hányás, majdnem, mintha vajúdtam vona:( Remélem, majd beáll a normálisra.
2009. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5 hétig véreztem, a 4-5. héten már alig. Szerintem nyugodtan visszamehetsz így is az orvoshoz, nekem legalábbis azt mondta, ha elmúlik, ha nem, találkozzunk kb. 6 hét múlva.
2009. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is kb.5 hétig véreztem de szerintem menj akkor is níugodtam ha még nem állt el. Én mentem volna akkor is.

13 hetes a babám, ma reggel jött meg először de teljesen tünetmentesen, nem fáj semmim.:-/

2009. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szia

Nekem most 3 hónapos a fiam én kb 5 hétig véreztem de énis össze vissza hol megvolt hol nem! Engem mondjuk császároztak de mindenképp menj el az orvoshoz!

Nem biztos hogy megvizsgál de azért menj el! És akkor te is nyugodtabb leszel!

2009. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az első szünet nekem is 5 hét után jött,ebből 2-3 hét volt az erősebb,a többi maszatolás,de 2 hete pénteken elkezdett megint erősen,1 hete szerdán vége lett(akkoe azt hittem hogy az volt a szülés utáni 1.)de kedden megint erősen kezdte előről,bár a hétvégén gyakoroltuk a házas életet,lehet attól,és menyi az esély hogy attól van?akartam már menni,de nehéz összehozzni a gyerekre vigyázást.
2009. máj. 21. 20:29
 7/13 anonim ***** válasza:
6. héten már nem véreztem, de csak a 10. héten mentem visza, 2 gyerek mellet meg kell szervezni és mindig közbejött valami.
2009. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kb. 8.hétig véreztem és én is csak a 10. hét környékén mentem vissza kontrollra
2009. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én kb 3-4 hétig véreztem. Szülés után 7 héttel jőtt elösször meg és azóta is rendszeres.
2009. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az normális, csak menj majd el kontrollra, ha elmúlt. Az a gond, hogy rákszűrést nem tudnak csinálni, ha vérzel. Nekem 4 hétig volt erős vérzésem, utána elmúlt és 6. héten megjött, azóta pedig rendszeres, pedig szoptatok.
2009. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!