Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma reggel barnás folyást...

Ma reggel barnás folyást vettem észre a betéten, nem volt túl sok... Ez lehet a nyákdugó?

Figyelt kérdés

Előtte és utána is voltak szúró fájdalmaim az alhasamnál,ami azóta elmult,és nem igazán tudom mi lehet ez?Már nagyon várjuk a babócát,remélem ez már valamifajta jel,hogy jövöget!?:) 40hét+1napos kismama

Válaszokat előre is köszönöm!!!!


2008. márc. 28. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Erre én is kíváncsi lennék! Én is így voltam ezzel, de utána sajna megjött! Drukkolok hogy neked ne így legyen!
2008. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem nem valószínü,hogy meg fog jönni,hacsak nem a babó jön!:D

Ui.: A mai napon elég sokat mozgolódik,ami mostanában nem jellemző a babócámra!

2008. márc. 28. 17:05
 3/5 anonim válasza:

Szerintem hívd fel a dokidat vagy a korházat, mert ez már azt jelenti hogy hamarossan megszületik a babó , főleg hogy már 40 hetes vagy ! Akkár már éjjel beindulhatnak a fájások !

Kívánok könnyű szülést és sok egészséget neked és a babódnak!

2008. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia ! a nyákdugó sűrű zselés váladék.Nem mondom hogy nem az lehetett, de szerintem ne aggódj, mostmár meg főleg.Bármikor jöhet a picurka, akár nyákdugó akár nem!Nálam az ilyen után a magzatvíz jött!!
2008. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem nyákdugó, hanem tágulási vérzés.

Holnap ilyenkorra meglesz a baba.

Gratulálok előre is, minden jót nektek.

2008. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!