Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Úriste ezt kitalalta ki hogy...

Úriste ezt kitalalta ki hogy a szulesi fajdalom olyan mint egy menstruacios gorcs? Csak az elofajasaim annyira fajnak hogy ha egy menstruacios gorcsis ilyen lett volna leszedtem volna a falat 39 hetes ksm

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
inkább a joslófályás oylan nem?
2011. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A szülési fájdalom többszörösen fáj, mint egy menstruációs görcs. Még akkor is, ha nagyon fájt a mensi.

Meg igazából nem is lehet egy lapon említeni őket. A mensinél "céltalan" úgymond, vajúdásnál meg tudod, hogy a babád nemsokára megszületik, valahogy máshogy állsz hozzá.

2011. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ez senkinek sem egyforma!! valaki már az elején "beleakar halni" valaki megsem érez egy szülést!


De amúgy szerintem is előszőr,menstruációs görcs jellegű a fájdalom-ami később nyílván egyre erősebb lesz.


az első szülésemnél,csodálkoztam hogy:mi ebbe olyan nagy szám-mert csak kisebb fájásaim voltak. most a 2.-nál már könyörögtem fájdalom csillapításért..

2011. dec. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jellegéről van szó, nem az erősségéről. Nekem úgy kezdődött a szülés, mint amikor nagyon megjön és nagyon fáj. Ugyanolyan fájdalom, hátulról a derekamról előre a hasam aljáig, aztán a combomig. De az erőssége fokozódott, azt hittem, hogy rosszabb nem lehet, de mindig rosszabb lett:)
2011. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szülés után mon
2011. dec. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocsi, tegnap félbemaradt. :O Szóval én szülés után mondtam ezt de tényleg ugyanezt éreztem amit Te. Valóban erős menstruációs görcsökkel indult nekem is de hamar erősödött és akkor már köze nem volt hozzá. Bíztatnálak de sajnos azt kell mondjam, hogy borzasztóan fáj főleg a végén viszont a jó hír, hogy max néhány óra és utána vége. Cserébe pedig kapsz egy gyönyörűséges pici babát amit el se fogsz hinni napokig, hogy hogy lehetett benned és tényleg egy csoda az egész. Ne félj, túl fogod élni (még ha 1-1 fájásnál nem így gondolod is :O) és én azt mondom így, hogy már 3 éves a nagy, hogy 1000 is végig csinálnám érte. Én januárban szülök, be vagyok tojva de nem erre gondolok. Ne gondolj erre Te sem.
2011. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nekem nem voltak sokkal fájdalmasabbak a szülési fájások, mint menszesz idején. Nekem minden menszesz egy szüléssel ért fel. :( Persze ezt akkor még nem tudtam. Emiatt féltem is nagyon a szüléstől, hogy ha a szülésnél tényleg töbszörösen fáj, akkor én ott maradok. Szerencsére csak egy hangyányival fájt jobban. És szülés óta, ahogy megjött, nem görcsölök! Szerintem minden ember más, a fájások erőssége is más az embereknél és a fájdalomküszöb is.
2011. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem tényleg úgy fájt, csak kicsit erősebben. Aztán olyan lett, mint egy erős gyomorrontáskor amikor csavargatja a hasad, ehhez pedig mensis görcs párosult. Hánytam is, mert a gyomromat is piszkálta a baba a lábával. A tolófájások már szinte jól estek, mint amikor nyomnod kell mindenáron, visszatartani sem tudtam.
2011. dec. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon-nagyon erős mensis fájásaim voltak. Volt, hogy a suliból mentőt hívtak...

Az első gyereket edával szültem.

A második kb. annyira fájt, mint anno a mensis görcs. Csak egy kicsit "jobb" volt. Nem egybefüggő fájás volt, hanem két fájás között tudtam pihenni, persze a végén már nem, az tisztára olyan volt, mint ha menstruálnék.

Kíváncsi vagyok, hogy a harmadiknál milyen lesz.

2 gyerekes 27 hkm

2011. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt. Elment a magzatvizem a 41.héten. Rogton eros fájásaim voltak, 3 óra elteltével 2 percenkén másfél perces fájások. Azt hittem, hogy kiszedem a hajam. Alig vártam,hogy végre felfekudjek az ágyra. 8 orás vajúdás után megszuletett a kislányom 51 cm és 4490 g-mal.
2011. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!