Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes lenne nekem málnalevél...

Érdemes lenne nekem málnalevél teát inni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a málnalevél tea a tágulásban segít. Én 35hetes vagyok a méhszájam 1110. Lenne így értelme inni?
2011. dec. 16. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem innám, így is alig van méhszájad, jó lenne kihúznod még 2-3 hétig.
2011. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést :)
2011. dec. 16. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Amúgy is csak a 36. héttől javasolják.

Ha viszont még kihúzol jó 3 hetet, onnantól nem árthat már - ha konkrét hatása nem is lesz (mert ki tudja, valójában kinél hat és kinél nem), legalább változatosabb a napi folyadékbeviteled. :).

2011. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

csak a 36. héttől szabad inni a bábám szerint, én is akkor kezdtem, napi egy csészével, majd a 37. héten felemeltem napi egy literre

mivel a 40. hét végén szültem, addigra már nagyon-nagyon untam az ízét, pedig finom volt a tea

nekem szerintem segített - 5 óra alatt megszületett a kisbabám a hipergyors tágulásnak köszönhetően!!!

2011. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudom, hogy a 36.héttől lehet inni:)
2011. dec. 19. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!