Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Visszamehetek így a dokihoz a...

Visszamehetek így a dokihoz a 6hetes kontrollra?

Figyelt kérdés
Hétfőn kellene visszamennem a 6hetes kontrollra, császárom volt. Viszont ma újra megjött. :( (Pedig szoptatok.)Ilyenkor mit csináljak, visszamehetek így, vagy mondjam le? Csak a sebet nézi a doki, vagy egyébként is megvizsgál?
2011. dec. 3. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A doki látott már ennél cifrábbat is, úgyhogy ha akarsz visszamehetsz így is hozzá. Én 10 hétig véreztem, és muszáj voltam visszamenni, nehogy baj legyen, de egy cseppet sem zavarta, hogy vérzek...

A szoptatás nem gátja a mensinek sajnos.

Ha nagyon zavar, akkor kérj 1 héttel későbbi időpontot.

Nekem a császárheget is nézte, de kézzel is megvizsgált.

2011. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj vissza.Megvizsgálja a vágás helyét is és végez rákszűrést.Az nem baj,ha éppen menstruálsz.De amennyiben téged zavarna nyugodtan eltolhatod egy héttel a doki megérti,hogy szülési kiszolgáltatottság érzése után nem akarod magad még egy ilyen kellemetlen helyzetnek is kitenni.
2011. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is megjött a 6 hetes kontrollra, a doki arcizma sem rándult. Ugyanúgy megvizsgált.
2011. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :)

Ez a hülye mensi kikészít, nem igaz hogy pont most kellett jönnie! Most le kell mondanom miatta egy másik találkozót is, a szülesznőmmel - olyan gáz! :(

2011. dec. 3. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg a dokit, mert így nem tud rákszűrést csinálni, és gondolom fog...legalábbis nálam mindhárom baba után a 6 hetes kontrollon volt rákszűrés.
2011. dec. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!