Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy menjek vissza a 6 hetes...

Hogy menjek vissza a 6 hetes kontrollra ha elkezdtem vérezni?

Figyelt kérdés
Péntekre van időpontom, de 2 napja elkezdtem vérezni, igaz nem erősen, de erős piros a szine. Így is megvizsgál az orvos vagy kérjek új időpontot?
2011. nov. 30. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én kicsit később mentem mert egész egyszerűen szülés után 6 héttel megjött és onnantól kezdve szépen minden hónapba... jó lett volna még élvezni a mensi hiányát,de ez van...egyébként 1 éves koráig szoptattam a lányomat

2011. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem vártam volna meg még azt a 2napot sem,hívtam volna a dokim,pénteken menj el mindenképp,ha előbb nem akarsz
2011. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is megjött 6 hétre, de elmentem dokihoz, mert nem volt rá máskor lehetőségem. Így legalább megtudtam, hogy tényleg mensi és nem kell aggódnom.

A doki meg már látott ennél cifrábbakat is.

2011. nov. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2.válasz író vagyok,Én 4hétig véreztem szülés után,majd elmúlott,aztán rá 1 hétre újra elkezdtem vérezni,bocs,de magamból indultam ki,mert nekem voltak problémáim. Nyugodtan menj pénteken,de ha nem akarsz,mond le és kérj másik időpontot
2011. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hívd fel, mondd el, mi a gond, és kérj új időpontot!

2011. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is megjött a 6 hetes kontrollra, és azután rendszeresen is.

Akkor mentem a dokihoz, mikor elmúlt. Semmi baj nem lesz belőle, ha 1 héttel később mész.

2011. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!