Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik a napokban szulnenek...

Akik a napokban szulnenek kismamik miujsag hogy vagytok? Nekem meg 4 napom van aztan majd meg latjuk mennyi lessz belole..

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én már 11 hónapja szültem, de emlékszem ezekre az utolsó napokra! :)

Állandóan simiztem és beszéltem a lányomhoz, hogy most már elindulhatna, mert anya nagyon ki van!!:) Már akkora volta mint egy bálna, és aludni sem tudtam a kis ebihalam tempózásától!És naponta pakoltam össze mindig a kórházi csomagomat, hogy tuti minden meglegyen.

És te hogy érzed magad?Minden rendben van?Izgulsz már?Első baba?Fiú vagy kislány lesz?Hol fogsz szülni?

2011. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hat igen jo lenne mar tul esni rajta mert nagy a pocak es nyugos vagyok mar plusz irtora kivancsi.... Angliaban elunk itt fogok szulni a Boltoni korhazban. es ha minden igaz kisfiam lessz :)
2011. nov. 29. 19:48
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem 8 napom van, és még nem volt jóslófájásom sem, a hasam soha nem keményedik, úgyhogy nem tudom mi lesz ebből így. Aktív vagyok, nem járok pisilni éjszaka, hajnalban kezd zsibbadni a lábam, ennyi az összes panaszom. Neked jóslók vannak?
2011. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szoktak lenni de nem surun van mikor egy nap nincs van mikor egy nap tobszor is.. nekem a labam nem de a kezeim zsibbadnak reggelente es nemazon amin fekszek...
2011. nov. 29. 20:37
 5/17 anonim ***** válasza:
Tegnapra voltam kiírva, de sajnos semmi. Az alváson és medencefájáson kívül semmi bajom.
2011. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Péntekre (dec. 2) vagyok kiírva. Eddig se keményedésem sem jóslóm nem volt. Aludni nem nagyon tudok és rengeteget járok pisilni. Egy pár napja van egy pici előtejem, de jelentéktelen mennyiségű.

Első baba és fiú.

2011. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
en december 3. vagyok kiirva.. de nekem meg elotejem sincs
2011. nov. 30. 21:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok kismamik? Kinek lett meg azóta a babája?
2011. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hat nekem Ahogy jott a Ki irt nap az ugyanugy el is ment....:( es egyre kevesbe birom nehez a pocak es olyan nyugos vagyok:S
2011. dec. 6. 00:10
 10/17 anonim ***** válasza:

én 37 hetes vagyok, de meg vagyok győződve róla, hogy hamarabb fog jönni, mint a bátyja, aki 38+3-ra jött. Szóval mindenórásnak érzem magam, minden este úgy fekszem le, hogy gondolatban végigveszem, mi hol van, ami még nem került be a csomagba, megkérdezem a férjem, hogy megvan-e a pénz a dokinak, leellenőrzöm lefekvés előtt, hogy a párom ágyvetéskor rendesen alámterítette-e a gumilepedőt (új az ágy:)), végiggondolom, hogy ha elfolyik a vizem, melyik kis szivacspárnát fogom a lábam közé dugni, meg ilyenek. Reggel, mikor felkelek azt mondom: huh, megint egy napot kibírtunk!:)

Szeretnék a héten szülni, a köv. 2-3 napban, mert utána a férjem elutazik, egyedül maradok 3 napig. Jó lenne addig túllenni rajta.

2011. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!