Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 31hetesen lehetnek már jósló...

31hetesen lehetnek már jósló fájásaim?

Figyelt kérdés

Kb 1hete vagy másfél hete mensi szerű görcseim vannak, nyilalásokat(bizsergést )érzek a hüvelyemben, meg belenyilal az alhasamba ami átsugárzik a derekamba. Egy ideje(pár napja) meg olyan furcsa nyilalgatásokat érzek a hasamban, amik csak egy kis ideig tartanak, de eléggé fáj. Most este is tv nézés közben is 2x volt ilyen fájdalmam. A derekam/hátam is nagyon szokott fájni. A jósló fájásokat érezhetem esetleg? Ja, és a 27.hét óta 2100-as a méhszájam. Hétfőn megyek dokihoz, csak azért előtte szeretném tudni, hogy mik ezek.

Ha ezek jóslók, és ilyen a méhszájam meddig húzom még? Remélem minimum a 36.hétig bent lesz a baba.


2011. nov. 17. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Befordult már a babád?

Maga a befordulás is járhat hasonló fájdalommal, illetve az is, ha a baba fészkelődik.


De ha jósló lenne, az is lehetséges, és nem jelent semmit, kihúzhatod simán akár végig is. A méhszáj értékeddel is!

2011. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia a görcsök jóslók a derék fájás is a hüvely nyilallás pedig a baba fesziti a fejecskéjével a méhszájad,nyugodj meg és holnap szólj az orvosnak,számolj be neki mindenről és szerintem szedjél magnéziumot a 36.ik hétig 3*2-t, én a 32-ik héttől érzem ezeket aztán a 34-ik hétre 2111-es lett a méhszájam és magnéziumot kellett szednem meg szigorú pihenést javasolt,most már 39 hetes vagyok és 2222-es a méhem és még húzóm,hogy meddig?Remélem már nem sokáig! :)
2011. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!