Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zalaegerszegen, ha császározna...

Zalaegerszegen, ha császároznak, lehetek hálóingben, vagy adnak a műtőben? Hozzátartozó bejöhet? Mikor adják oda a babát leghamarabb?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem ott császároztak, de nem lehetett rajtam semmi. Engem már a szülőszobán levetkeztettek mesztelenre, átraktak a hordágyra, letakartak egy lepedővel, s áttoltak a műtőbe. Ott átraktak a műtős ágyra, az olyan mint a nőgyógyászati vizsgálós ágy, lábak fent.

Lefertőtlenítették az egész hasam, teljesen a mellemig, lefelé a combom feléig,majd nem lepedőkkel takargattak, hanem egy nejlont ragasztottak rám a mellemtől, a combomig, szóval végig mesztelen feküdtem. Majd megfagytam, mert a műtőben hideg van, végig remegtem, vacogott a fogam.

Nem fájt, csak azt éreztem ahogy matattak bennem, meg vartak stb. Utánna sem volt semmi extra fájdalom, csak amikor felálltam, leültem ill. oldalra fordultam, a kiürült hasamban a szerveim ide oda vándoroltak, na az volt kellemetlen.

2009. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem Zalaegerszegen műtöttek.Sima szülésnek indult,aztán 8 óra vajúdás után sajnos császár lett a vége.:( Engem is a szülőszobán levetkőztettek.Átraktak a hordágyra,és vittek a műtőbe.A férjem a műtőbe már nem jöhetett be,de nem is bánom,mert vacakul nézhettem ki.Jobb,hogy nem látta ahogy matatnak bennem.

Ahogy megszületett a kicsi lányom elvitték,megfürdették,lemérték és egy pillanatra,miközben varrtak össze odahozták,és megpuszilhattam.Életem egyik legszebb pillanata volt!Aztán elvittek az őrzőbe,ahol reggeltől estig kellett lennem.Sajnos a kicsim nem láthattam csak este.De annyira kimerültem,hogy egész estig aludtam.Este végre együtt lehettünk!Úgy volt,hogy csak másnap visznek fel,de kellett a hely az őrzőben.

Ha még vmire kíváncsi vagy,írj.

2009. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!