Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülésnél itt Zalaegersze...

Apás szülésnél itt Zalaegerszegen nem engedik be az Apukát, csak ha H1N1 ellen be van oltva. Máshol is így van ez?

Figyelt kérdés
Mi értelme? Hiszen én sem vagyok beoltva. Vajon ezt az előírást megszüntetik, ahogy kijön a jóidő? Május 23.-ra vagyok kiírva. Ti hogy oldjátok/oldottátok meg? Nem akarjuk magunkat beoltatni.
2010. febr. 26. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Miskolcon nincs így!Pont tegnap mondta a híradó,hogy már nem lesz járvány!Ne oltasd be magad ezért!Szerintem mire szülsz már nem lesz ilyen!22 hetes kismama
2010. febr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én zalaegerszegi vagyok és úgy van, ahogy írod. Az egyik ismerősöm most szült, nem volt beoltva a kismama se, apuka se és a csajszi nővére ( aki vitt igazolást, hogy megkapta az oltást) ment be a tesójával, mert apukát nem engedték. Én most fogok 1-2 héten belül szülni, minket olyan szempontból nem érint a kérdés, hogy a férjem bejöhet e, mert március végén jön csak haza külföldről. Egyébként azért nem értem az egész lényegét, mert a dokim sincs beoltva, meg a szülésznő se, meg lehet, hogy senki, aki épp szüléskor körülöttünk nyüzsög , akkor apuka miért ne jöhetne be???? De szerintem májusig nem lesz ez már igy!
2010. febr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát remélem, hogy valóban nem lesz már kötelező májusra.

Pont az olyan esetek miatt érzem abszolút feleslegesnek, mint a Tied, kedves Második. Agyrém...

Köszi a válaszokat! :)

2010. febr. 26. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nagy disznóság! Én Pesten szültem decemberben, tilalom volt, de az apukát beengedték a szülésre. Egyébként attól, hogy be van oltva, ugyanúgy hordozhatja a betegséget. Szóval ez nem igazságos.
2010. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!