Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sules utani menstruacio? Lent

Sules utani menstruacio? Lent

Figyelt kérdés
szules utan 10 hetig vereztem, 1 hetig megalt utanna megint 10 napig de az mar mensi volt szerintem es most kellene meg jonnie de mar 5 napja sehol semmi!! ez igy szokott lenni?? a hasam egy picit szurkal ! nagyon be ijedtem!!
2011. nov. 6. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Főleg ha ilyen korán jön meg, de egyébként is, jellemző, hogy az első ciklusok akár 40 nap körüliek, szóval ne aggódj. Mondjuk védekezni ettől függetlenül persze kell.
2011. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szülés után 4 hétig véreztem. Aztán 3 hónapra rá meg is jött és 35-36 napra jön meg mindig, pedig szülés előtt 30 naposak voltak a ciklusaim.

3 tesztet csináltam már én is a szülés óta, pedig védekeztünk mindig. :) Én is tök para voltam emiatt. :)

2011. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10 hétig véreztél???? Uramatyám! Én kb 3 hétig de elég gyengén, másabb volt mint a mensis vér meg a szaga is.

Utána 4 hét mulva jött meg rendese, tehát a szülés utáni 7. héten. Egy hétig tartott, olyan volt mint tinikoromban , első 3-4 nap erős, fájdalmas, utána gyengébb. Lehet neked is mensi volt csak így jelentkezett mert még nem álltál helyre hormonálisan. Vagy még szoptatsz. Mert aki szoptat annak sokára jön meg. Az én babám sajna már egy hónapja tápszeres biztos ezért is jött meg előbb.

2011. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!