Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez most még szülés utáni...

Ez most még szülés utáni vérzés, vagy szülés utáni első menstruáció?

Figyelt kérdés
Szülés után kb 7 hétig véreztem, egy-két nap megszakítással, de még utána is volt, hogy barnáztam. Most 10 hetes a babám, és tegnapelőtt megint elkezdtem vérezni, pedig szoptatok. Tudom, hogy ilyenkor is megjöhet, de már teljesen le vagyok gyengülve a sok vérzéstől. Az orvosom azt mondta, hogy ez előfordulhat. Mégsem hinném, hogy ez normális.
2010. ápr. 12. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is sokáig véreztem szülés után.Kb. én is 7-8 hétig. Vagyis hol barnáztam, hol véreztem. Az első mensim 3 hónap után jött meg, akkor 3 hétig véreztem elég erősen. Na arra mondta a védőnő, hogy nem normális. Mire eljutottam volna a dokihoz elmúlt. Azóta minden rendben.
2010. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!