Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért segít a szex a szülés...

Miért segít a szex a szülés megindulásában?

Figyelt kérdés
A spermában levő anyagok hatására? Az intenzívebb alhasi mozgás miatt? Az orgazmus okozta méhösszehúzódás és vérbőség az oka? Esetleg a belülről való ingerlése a méhszájnak?
2008. márc. 17. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A sperma kémiai anyagokat választ ki, és ez indítja meg a szülést.
2008. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én úgy tudom, hogy az orgazmus hatására megrepedhet a burok. Nekem azt mondta a doki.Mi már lassan le állunk mert a 34 hétbe vagyok. Sok sikert
2008. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is a spermáról tudok mint "okozó "
2008. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajna nem jött be,13 napot húztam rá.Nagyon rossz volt kivárni.De azért sexeljetek.
2008. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem se jött be,a 42-ik hét végén indítottak,és császár lett belőle sajna:(

Egyébként,csak akkor segít rá a sex,ha már készülődik a baba kifelé,amikor már elindult az a bizonyos folyamat.

Legyetek óvatosak azért,mert nekünk annyira ajánlották,hogy szerintem inkább ártott,mint használt.2hétig szivárgott a vizem,mert felül repedt kicsit a burok,de ezt csak akkor vették észre,mikor indítottak,én hiába mondtam.1hétig nem volt nyákdugóm,az is elment,és fájásaim is voltak.De a méhszáj teljesen éretlen és zárt volt még a szüléskor is,és a baba is nagyon fent volt.

Igyál málnalevélteát a 36 héttől,azt mondják jó,most én is azzal próbálkozok.

Sok sikert,könnyű szülést kívánok.

2008. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!