Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha még nem volt aranyerem...

Ha még nem volt aranyerem (tudomásom szerint), lehet megúszom a szülést és az azutáni időszakot anélkül hogy kijönne?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Igen,lehet,hogy megúszod.Nekem nem sikerült.Igaz nehéz szülésem volt.38 óra.(nekem sem volt elötte sosem)Kív´nom,hogy könnyü szüésed leyen.Nem mindenkinél jön ki az aranyér.
2008. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű, hogy kijön! Nálam 3-ból csak az elsőnél jött ki, mert idő előtt kellett nyomnom, és az erőlködéstől. A többinél semmi gond nem volt.
2008. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött ki, pedig elég hosszú volt a kitolási szakasz.
2008. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam ilyen szerencsés, mind a 3 szülésem együttjárt az aranyérrel, bár előtte azt sem tudtam, hogy mi az. A másodiknál és a harmadiknál már használtam egy aloe verás (FLP) zselét, ami néhány nap alatt teljesen rendbe hozta.
2008. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem nem jött ki, és remélem hogy most sem fog, ha a második babót szülöm. Hugomnak mindkét szülésnél kijött. Szerintem ez változó, nem törvényszerű, hogy kijön. Könnyű és szép szülést neked!
2008. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!