Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Péterfybe kell vinni bármit...

A Péterfybe kell vinni bármit a babának? (Gondolok itt pelenkára, ruhára. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csak azért kérdezem, mert olvastam, hogy vannak kórházak, ahova vagy ezt, vagy azt kell bevinni a babának.
2009. ápr. 30. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Szia!

Én itt szültem,4 hónapja, ha kérdésed van, írj privit szívesen válaszolok!

Csilla

2009. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Friss infókat tudok mondani neked,mert 10 napja (múlt hét kedden)szültem a Péterfyben. :D Adtak napi 5 pelust a picinek (Liberót)adtak ki popsikrémet,alkoholt a köldökcsonkhoz,hintőport,kéz fertőtlenítőt,steril vattát stb.Viszont nem adtak popsitörlőt,azt feltétlenül vigyél be,meg pelust is,mert nem biztos hogy a te babádnak elég a napi 5 db.Textilpelust is vigyél,mert kelleni fog.Nagyon aranyosak voltak a csecsemősök,pozitív volt a véleményem nagyon.Sokat szeretgették a kislányom,nem voltak ridegek.Sok sikert a szüléshez,ha van még kérdésed akkor írj nyugodtan.Könnyű szülést! :)
2009. máj. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!