Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a 37, hét végén fent van...

Ha a 37, hét végén fent van még a baba, akkor ugye leszállhat még?

Figyelt kérdés

3 éve császárral szültem a fiamat és remélem, hogy moost elkerülhetem.

A doki szerint minden a vajúdásnál dől el.


2011. okt. 7. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én anno egy vasárnapi napon hallgattam meg a dokimtól, hogy teljesen zárt vagyok, és a gyerek annyira fent van, hogy nem is lepődött meg, tuti biztosan nem lesz szülés, jöjjek reggel, megindítja.


% órával később mentem vissza, 3 ujjnyira tágulva, és amikor rámnézett, közölte, hogy vagy egy méterrel lejjebb van az a pocak:D


Vagyis akár pár óra alatt is simán leszáll. Könnyű szülést neked!

2011. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
bocs, 5 órával, nem %órával:)
2011. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó hír, erre vágytam most, hogy ilyet olvassak.

Köszönöm a gyors választ,minden jót!:)

2011. okt. 7. 22:13
 4/10 Disi ***** válasza:
100%
Június 28.-ára voltam kiírva, este megfordult farfekvésbe. Kb. 3 órán keresztül járt vitustáncot, azt hittem széjjelszakadok. Másnap mentünk CTG-re a dokim csak nézett, majd megbeszéltük másnap reggelre a császárt :((( Úgyhogy ne aggódj igenis megfordulhat a 36. hét után is. (Az én dokim is azt mondta, hogy nagyon ritka. Hát tessék.) De nekem azt mondta, hogy csak az elsőt nem engedik normál úton megszülni ha faros. Mondjuk ha volt már egy császárod az bonyolítja egy kicsit a helyzetet, de attól még lehet normál szülésed. Próbáld meg megbeszélni a picúroddal, hátha hallgat anyára :))))
2011. okt. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha korábban nem, hát akkor szüléskor. Én is így voltam, 6 héttel ezelőtt szültem pontosan a kiírt időpontban. Hajnali 1 kor elfolyt a magzatvizem, bementem a kórházba. Azt mondták 1 ujjnyira vagyok tágulva és még fent van a baba. Ezt követte 16 és fél óra vajúdás, oxitocin, gáz, epidurális...végül kinyomták. Így született meg a kislányom.

De ez nem azt jelenti, hogy neked is szüléskor "szállítják" le. Minden jót és könnyű szülést!

2011. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem vasárnap este még fennt volt a baba, másnap reggel 6kor mintha présgépbe raktak volna olyan tempóval ment le, és délelőtt fél 10kor megszületett

könnyű szülést kívánok neked :)

2011. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek szerint a helyzet nem reménytelen.:)
2011. okt. 8. 20:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is hasonló helyzetben vagyok, 38 hetes vagyok, és rendesen a bordáim alatt van a pocakom :( Remélem helyzetbe áll magától, de ha nem: Milyen az, amikor befordítják és "kinyomják" belőlem?

Nem akarom, hogy császározzanak, az sem érdekel, ha a poklok poklát kell átélnem, vagy ha egy elefántot raknak rám, de természetes úton szeretnék szülni.

2011. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés magzatviz elfolyással kezdődött, a hasam teljesen fent volt. Szóval nem jelent semmit, ha nem száll le.
2011. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,már nagyon izgulok:)
2011. okt. 12. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!