Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy néz ki egy lepény darab,...

Hogy néz ki egy lepény darab, ami nem vált le szülésnél? (olyan színe van, mint a nyers csirke májnak? )

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 11:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem lehetett alvadt vér? Belőlem egy több mint 5 centis darab jött ki, igaz a szülés másnapján. Pont úgy nézett ki, mint a nyers máj. Mikor szültél? A biztonság kedvéért nézesd meg magad!
2011. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ja, belőlem is pottyant ki két szülésem után is kb. 10 centis darab, gondolom alvadt vér volt, mert látták uh-on és kaptam rá infúziót hogy távozzon (egyik alkalomnál).
2011. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

A párom dolgozik folyamatosan, nem az első gyermekünket szültem utóbb,a nagyobbak sem nagyok,a legnagyobb is csak középső csoportos... had ne folytassam,miért is lehetetlen most elmenni. Ez van.

Hétfőn volt 3 hete,hogy szültem.


Milyen tünetei lehetnek a bent maradt lepénynek?

2011. okt. 6. 15:25
 14/20 anonim ***** válasza:
ORVOS MOST!!!!!Gondolj magadra és a gyerekekre!!!!
2011. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ne csináld már, menj már orvoshoz.

Vidd magaddal a gyerekeket is.

Ha meg baj lesz, akkor mi lesz a gyerekeiddel????????


Függetlenül ettől tényleg lehet egy nagyobb alvadt vér darabka.

2011. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor fogjál egy taxít, és irány a kórház! Ha senki nem tud vigyázni a gyerekekre, akkor vidd magaddal! Tényleg nem játék, mi van ha ne adj isten belehalsz? Csak mert "lehetetlen" elmenni? Semmi sem lehetetlen, csak akarni kell!
2011. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Amikor erősen vérezni kezdessz, belázasodsz, lábra állni vagy akár ülni alig bírsz, akkor ugye elindulsz majd az orvoshoz függetlenül attól, hogy hány gyerekedet kell magaddal vinni, mert nincs kire hagynod őket?

Miért kell ezt megvárni?! Atyaúristen...

2011. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mi újság veled?Az első válaszoló vagyok!Nekem sajnos maradt benn lepény.Ez mindenkinel más lefolyású.Nekem hőemelkedésem volt csak és borzalmasan vizesedtem.Nem jött meg a tejem.11 nappal szülés után volt.Komoly vérmérgezésem volt már.Nekem sem első gyerek volt.Ez tényleg nem játék!Ha Isten adja semmi bajod,akkor is kórház!Remélem már voltál!

írj,mert aggódom!

2011. okt. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
hogy lehetsz ennyire felelőtlen? ez nem egy nátha,bele lehet halni jövőhétig..nagyon buta vagy ne haragudj!! már leirták mti kell tenni szépen felöltöztetni a gyerekeket és elmenni a kórházba mielőtt nagyobb baj lesz,ennyi!!
2011. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy?
2011. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!