Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt fogadott orvosa...

Akinek volt fogadott orvosa annak közölték a szülés árát is?

Figyelt kérdés
Nekem nem mondta az árát a dokim a szülésnek igaz nem is kérdeztem.Gondolom ha fix ára lenne akkor közölte volna.Ilyenkor annyit adok amennyit én gondolok?
2011. okt. 6. 10:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy vannak elvárásai,de nem közölheti.

Én anno rákérdeztem,mert halvány lila gőzöm sem volt.

Zavarba jött.

Mondtam, nem kell, azért kérdezem mert nem tudom mi a szokás.

Erre kinyögte hogy: "olyan 70-80 körül szoktunk kapni".


Ennyi volt.

2011. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 alaszka ***** válasza:
Butaság megkérdezni! Mi rontjuk el az orvosokat! Ha pofátlan, úgyis mondja magától, ha tisztességes akkor nem, max. elfogadja amit adsz neki hálából. Én egyik dokimat se kérdeztem, elsőnél 35 ezret adtunk, a másodiknak csak 20-at.
2011. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én párom keresztanyjának jó ismerőséhez jártam, ő beszélt a dokival, aki kedvezménnyel 50.000-ret kért a szülésért, előtte magánba jártam hozzá kb 5 hónapot, egy alkalom egy 10-es volt.
2011. okt. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

amikor megfogadtuk, megkérdeztük tőle, hogy ez hogy szokott lenni. zavarban volt, azt mondta, 50 körül szokott kapni. amúgy havi egyszer jártam hozzá magánba,akkor 7et fizettünk alkalmanként.


a "tarifa" nyilván függ a lakóhelytől és a doki népzserűségétől is.


sztem azzal alapvetően nincs baj h a plusz szolgáltatásért plusz pénzt kapnak a dokik (bemennek éjjel is vagy eljönnek nyaralásról), az egyetlen probléma ezzel, hogy az lenne a tisztességes ha leadóznák ezt a jövedelmet.

2011. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Ha túl leszek rajta majd megírom mi volt.
2011. okt. 11. 13:35
 16/16 A kérdező kommentje:
Én is 7000-et adok a magánba és mi is 50000-re gondoltunk.
2011. okt. 12. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!