Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek volt fogadott orvosa...

Akinek volt fogadott orvosa annak közölték a szülés árát is?

Figyelt kérdés
Nekem nem mondta az árát a dokim a szülésnek igaz nem is kérdeztem.Gondolom ha fix ára lenne akkor közölte volna.Ilyenkor annyit adok amennyit én gondolok?
2011. okt. 6. 10:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém megmondta, hogy nem kér, de elfogad. Nagyon korrekt volt, hiszen a terhesgondozáson megkérte az árat. Így nem is kapott végül, mert nekünk nem volt miből. Kicsit sem nézett utána "ferdén", komolyan gondolta amit mondott.
2011. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon korrekt orvosod volt.
2011. okt. 6. 10:51
 3/16 anonim ***** válasza:
Enyém mondta hogy 100 ezret kér.
2011. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én rákérdeztem és zavarba hoztam,végül azt mondta,h a terhesgondozás 10szeresét szokták adni az anyukák...
2011. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem mondott semmit.

A kórházban (szülés után) próbáltam puhatolózni a többi kismamánál, hogy ők adnak-e pénzt a szülészorvosuknak, és ha igen, mennyit. Többen is azt mondták, hogy a magánrendelés díjának tízszeresét szokás adni, ami nálam (8.000.-/alkalom) 80.000 Ft lett volna, de ennyit nem tudtunk adni, 60.000. forintot kapott. Megköszönte, elfogadta.

2011. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én rákérdeztem, nem jött zavarba, megmondta az árat.
2011. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálunk 20 000 a sima, 30 000 a császár.
2011. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondta, a szobatársaktól tájékozódtam. Boldog volt a 60-nal és a 80-nal is. Terhesgondozásra is hozzá jártam, de nem magánba.
2011. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem kérdeztem, ő sem mondta, hanem kapott valamennyit, mert megérdemelte.
2011. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Egyébként azért beszarás.. már ne is haragudjatok!

Bejön arra a pár órára, gondolom nem 60km-t vezet az éjjel és van képe elkérni max(!) pár órára 100 ezer forintot. Iszonyú aljasságnak érzem, főleg azért is, mert nem ad róla számlát. Én olyan helyet kerestem, ahol kapok számlát mind a terhesgondozásról, mind a szülésről. Ha nem lett volna anyagi keret erre, akkor ügyelet.


Szóval nagyon el van harapózva ez a dolog és ebben sajnos mi is partnerek vagyunk, kliensek, szülő nők.

2011. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!