Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem adnak automatikusan...

Ha nem adnak automatikusan beöntést a szülés előtt, érdemes-e kérni?

Figyelt kérdés
37 hetes kismama vagyok,az István-ban fogok szülni,ott nem borotválnak ill. nem adnak beöntést állítólag,félek,hogy vmi a szülőágyon "olyan" is ki fog jönni,aminek nem igazán kellene...
2008. márc. 13. 12:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
3x szültem, egyszer sem volt beöntés! Eszembe nem jutott ezen parázni, sok mindent láttak már az orvosok szülésznők, nem te leszel az első... nem vettem észre semmit sem, a férjem sem. Épp elég testnedv távozik szülés közben, és tényleg azonnal kicserélik, rutinosan ;)
2008. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
16%
Pontosan ezen parázok én is, és nem igazán nyugtatnak meg azok akik azt mondják, hogy láttak már ilyet a szülés közben az orvosok. Ha időben beérek a kórházban én fogok kérni.
2008. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!