Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elképzelhető, hogy kifelé...

Elképzelhető, hogy kifelé készülődik?

Figyelt kérdés

37 hetes vagy 2. babával.

Napok óta keményedik a hasam, de ma valami elképesztő erővel nyomja magát lefelé, amitől nyilal lent is.

Első szülésem indított volt, de előtte sem tapasztaltam ilyet.

Bocs a hülye kérdéséért, izgulok:)


2011. szept. 26. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de 1. babámmal én sem éreztem ilyet, napra pontosan szültem simán. Most 33 hetes vagyok, ugyanígy érzek, ahogy Te...hát remélem, még marad egy kicsit odabenn :)
2011. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első babámnál én sem éreztem még csak hasonlót sem....ám a 2. baba 37+3 napra született,úgy,hogy nem nyilalt,nem fájt,egyszerűen csak kinyíltam(2.5 ujjnyira,és a szülésznőm burkot repesztett,mivel az első NST alkalmával megvizsgált,és abszolút szülésre utaló jelek voltak))
2011. szept. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hűha! Én még csak a 33 hétben vagyok, de amit tegnap művelt a kisasszony a hasamba nem volt semmi(minden porcikám fájt és nyílalt). Nálunk is második gyerek, és az elsőnél semmi bajom nem volt(indított szülés volt), most viszont... Én is elgondolkodtam azon, hogy hamarabb össze kéne rakni a kórházi csomagot:-( Remélem kihúzzuk mindannyian.
2011. szept. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem aggódom, ha más babája is fel van pörögve.

A fiamnál a világon semmi nem történt, ami utalt volna arra, hogy kibújni készül, a kisasszonyom viszont egész máshogy "viselkedik."

Remélem őt nem kell majd felszólítani a távozásra.:)

Holnap megyek az első ctg-re,nst-re nagyon kíváncsi vagyok, hogy alakul-e valami.

Köszönöm a válaszokat, mindekinek boldog babavárást és könnyű szülést.:)

2011. szept. 27. 10:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem már a 35. héttől csinálta ezt a babám.

Szó szerint ugyan ezt éreztem,hoyg furakodik lefelé, és már nagyon feszítette a csontjaimat. Sokszor nyilallt, fájdogált.


Na ehez képest 40+2 szültem, akkor indult be fájásokkal.

Utólag kiderült, hoyg nagyon szűkös a csontozatom odalent, és a baba csak a normális módon helyezkedett, csak nekem azért fájt ennyire mert túl szűk ott a hely.


Minden jót, könnyű szülést és sok örömet kívánok!

2011. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, úgy lesz.

Én elég masszív teremtés vagyok, bár alacsony.

AKkor lehet, hogy a baba nagy hozzám képest?

Boldog babázást!

2011. szept. 27. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!