Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagy hátrány, ha nem fogadtam...

Nagy hátrány, ha nem fogadtam dokit?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama
2008. márc. 11. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem fogadtam,mert nem tudnám megfizetni.Gondolom a te várandósságod is teljesen komplikáció mentes.Szerintem nem nagyon lehet belőle hátrány,ugyanis eddig egy gyerek sem maradt bent:)
2008. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én fogadtam orvost, mert így talán ad majd egy kis biztonságérzetet, hogy az egész terhességemet végigkísérte, de persze fogadott orvosban is lehet csalódni a szülésnél és kifoghatsz egy olyan ügyeletes dokit is, aki nagyon rendes és teljesen meg leszel elégedve vele.

Könnyű szülést kívánok neked!

2008. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem hátrány.

Ez mindenkinek a saját döntése.

Sokan nem fogadnak orvost,ugyanúgy el tud látni az az orvos is aki éppen akkor ügyel.

Van olyan akivel az ügyeletes orvos nem foglalkozott,de olyan is amikor a választot orvos be sem ment a szülésre.

Valamint ellenpélda is van mind a kettőre.

2008. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátrány, nekem sem volt fogadott dokim, de simán meglett a baba, az orvos végig ottvolt, tök kedves volt meg türelmes.
2008. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt fogadott dokim,semmi baj nem volt.

4 hetes baba anyukája

2008. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!