Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy teltek a szülés előtti...

Hogy teltek a szülés előtti napjaitok?

Figyelt kérdés
Péntekre vagyok kiírva, de egy csepp ihletet sem érzek a szülésre.. :( Az elmúlt 2-3 hétben voltak jósló fájásaim, fájt a derekam, nyűgös is voltam picit, de most semmi! Nem fáj semmim, nem görcsölök.. Csak folyamatos nassolhatnékom van. :S Nálatok mi volt?
2011. szept. 13. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A nassolhatnék nálam is bejött a képbe az utolsó 1 hétben. Reggel arra keltem, hogy csinálok magamnak tejbegrízt egy tállal. :)

Amúgy semmit sem éreztem. Volt pár jóslóm, de az már jó pár hete. Egy pénteki napon még vásárolgattam, járkáltam, készültem a szüretre (anyuék másnap szüreteltek volna), én viszont másnap megszültem inkább. :)

Szóval nem volt igazán előjele. (Amúgy 40 hét 3 naposan szültem)

Könnyű szülést, jó babázást!

2011. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmi jósló fájdalom.. a napjaim normálisan teltek.. semmi extra.. normális étkezés.. aztán a kiírt idôponton hajnalban 3 perces fájdalmakra ébredtem, magzatvíz elfolyt az elsô fájással, 3 órán belül kislányom a karjaimban..
2011. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 38. hétre szültem.hétfőn egész nap feküdtem de nem volt semmi jele.borongós volt az idő és nem volt kedvem felkelni.anyukám akkor már mondta hogy te éjszaka menni fogsz szülni.nem hittem neki.este 9 óra felé szintén nem éreztem semmit!írtam a páromnak smst( mert nem volt itthon) hogy jó éjt ne aggodj jól vagyok!aztán fél 12 kor a fájásokra keltem! fél 2 felé hívtam hogy édesem mégiscsak menni kell!szóval minden előjel nélkül jött az egész!
2011. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nikike8898 ***** válasza:

Sziasztok!

Egy hete én is csak édességet ennék édességgel!Tegnap voltam dokinál megvizsgált és estére el is ment a nyákdugó...hát kiváncsi leszek mi lesz a vége és mikor megyek..39. hetes

2011. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma nekem is "hagyjon békén mindenki" kedvem van, és elég nyomott vagyok, de gondoltam hogy a közeledő hidegfront miatt érzem így magam.. Hát hamarosan kiderül. Minden esetre remélem hamar elmúlik ez a hullám, mert ha csak eszek és nem csinálok semmit egész nap, könnyen felszaladnak a plusz kilók. :S
2011. szept. 13. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!