Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem fogadtam orvost, mert...

Nem fogadtam orvost, mert mindenki atz mondta, hogy felesleges. Milyen ellátásra számíthatok szülésnél?

Figyelt kérdés
37 hetes kismama
2008. márc. 7. 13:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia, en 8 hete szultem, nem volt fogadott orvosom. Nem paraztam elotte en sem, hogy mi lesz igy.. meg jajj megis inkabb fizetnem kellene. Ugyeletes dokinal szultem, normal uton, minden komplikaciotol mentesen. Egy tunder volt, utana meg 2 napig bejott hozzank megnezni minket a babaval. Ha ujracsinalnam sem fogadnak orvost, a masodik gyereknel se fogok. Nem akarom en ezzel a halapenz rendszeret megvaltoztatni, vagy ilyesmi.. egyszeruen csak arra gondoltam, hogy amikor megindul a szules, jobb dolgom is lesz mint azon aggodni, hogy mikor hivhatom a dokit, odaer e, nem nyaral e.. meg mennyit is fizessunk.

Az biztos, hogy mindenkeppen eletreszolo elmeny lesz, fuggetlenul attol hogy fogadtal e dokit, vagy nem.. erre koncentralj :))

2008. márc. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is akartam orvost fogadni, aztán gondolkodás után rájöttem: az orvos nem lesz végig mellettem, pedig asszem erre van szükségem. Tehát szülésznőt fogadtam. Pécsen lehet akkor is ha nincs fogadott dokim. Hamarosan jön a anyg nap:) 38 hetes kismami
2008. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már két gyermeket hoztam világra fogadott orvos nélkül. Ráadásul az elsőnél többet látta a férjem a nem fogadott orvost, mint a velem egyszerre szülő anyuka férje a fogadott osztályvezető főorvost. Az ügyeletes dokim, rendszeresen kiment a váróban tipródó férjemhez, és mindenről értesítette. Minden nap bejött hozzám a szobába, hogy mi van velem, és elmondta hogy mi van a babámmal, mert minden nap megnézte, hogy minden rendben van e vele. Még azt is elmagyarázta mért van kék fény alatt, pedig szerintem, az már nem az ő hatásköre. Szóval, szerintem nem pénzfüggő a dolog. Csupán orvosfüggő. Ráadásul azóta hallottam róla is hideget-meleget, nekem mégis a jó tapasztalat maradt meg.

2008. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!