Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházba elég bevinni...

A kórházba elég bevinni eldobhatóbugyit vagy kell rendeset is?

Figyelt kérdés
2008. márc. 6. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.És még az is hogy abba kell-e betét?És kb mennyit kell vinni? És milyet? Köszi 33 hetes kismama
2008. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincs.

Kérdezd meg a kórházat,hogy használhatsz-e bugyit.

Nekem azt mondta a védőnőm,hogy van ahol csak az eldobhatót engedik meg.ez kórházfüggő.

Az eldobható bugyiba is kell betét(legalábbis abba amit én vettem).

2008. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem eldobhatót és rendeset is. Az első három napban az eldobhatót használtam Tena Lady-vel, utána a simát normál betéttel.
2008. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szia!!én nem vittem eldobható bugyit peddig mi is megvettük!!én rendeset vittem és azt mindíg kimostam ott!!mondjuk nem örültek neki de kinem.....le!!van aki nem bírja megoldani hogy minden nap vigyék neki haza a cuccait mosni és ott mostuk ki!!a másik mielőtt meg nem szűlsz addig nem szertik hogy van rajtad bugyi mivel mindíg vizsgálnak vagy hirtelen beindul a szülés és nem azzal keljen foglalkozni hogy lecibálják rólad a bugyit!! számomra is furcsa volt meg zavarba ejtő sokszor, de muszály volt elviselni!!könyű szülést mindenkinek!!
2008. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja és még annyit hogy vinni kell be igen mert nem addnak annyit hogy amíg bent vagy eléglegyen !!én a gyógyszertárból kértem ezt a szülés utáni betétet a legnagyobbat!!abba van ha jól emlékszem vagy 28 db!!és elis kell mivel sokáig fogsz utánna vérezni nekem is szülés utánn 4 hét múlva mult el!!már elegem volt!!de azt mondja az orvos hogy ez a jó ha sokáig meg van!!na mégegyszer könnyű szülést mindenkinek!!
2008. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az eldobható bugyi, olyan mint egy necc harisnya,( és férfi száras alsógatya fazonja van ) , rugalmas jól szellőzik, és nem kell eldobni, mosható. Szülés után jól tartja a betétet( amit külön kell megvenni ) , nem csúszkál benne és szellőzik is, ezért javasolják, de nem kötelező. 5 db kb 2000 Ft, és kismamboltokban lehet kapni. De elég egy ha tudsz szerezni, kettőt és kimosod. Kell bele betét venni szerintem a TENA a legjobb erre a célra. Egyszerűen higiénikusabb és kész. Normális bugyi akkor kell ha hazajössz, nincs annyi vérzésed és normál betétet használsz már.A tanga fazon amúgy sem kényelmes szülés után.....
2008. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csajoooooooook!!! tök jó betéttel egybekötött bugyit lehet kapni a gyógyszertárban. Én is azt vettem, ha jól emlékszem 2300 Ft körül van 10 db. Két méret van, érdemesebb a kisebbet venni, mert hiába én is nagy darab vagyok, de sztem elég lett volna a kisebb. Én most 34 hetes vagyok, de inkább veszek majd a szülés előtt is még egyet, de ettől jobbat úgysem találnánk. Nem kell bugyi, meg betét, hanem csak ez... És teljesen jól illeszkedik.

Boldogságos babavárást!

2008. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem kínaiban öt olcsó bugyit, meg baromi vastag betétet, nekem elég volt.
2008. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!