Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik az utoló hetekben járnak...

Akik az utoló hetekben járnak azok készülnek arra hogy bármikor elfolyhat a magzatvíz?

Figyelt kérdés

Ugy értem hogy az ágyba gumilepedőt tesz,vagy mindíg betétet használ,vagy hasonlók...

Már szültem de a kórházban volt burokrepesztésem így megusztam a zuhit.

ki mivel készül? köszi a válaszokat. 36 hetes pocis


2009. ápr. 15. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem készültem sehogy. Egyszer folyt el a magzatvizem a konyhában, felmostam, átöltöztem, aztán bepakoltam a bőröndömbe, hónom alá vettem a kicsit és átsétáltam a szüleimhez, hogy vigyázzanak rá. :)
2009. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se készültem sehogy. A kórházban folyt el, pedig már 3 perces fájások voltak, mire beértünk.
2009. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sehogy sem készülődök,a csomagot is most kezdem lassan bepakolni a táskába.

Betétet nem használok,mert lehet,hogy nem is zuhi lesz,csak folyni fog

2009. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

a szülések nagyon elenyésző százaléka indul magzatvíz elfolyásával - kevesebb, mint 10%

nekem fájásokkal indult és a vajúdás közben repesztették meg a burkot - szóval szerintem nem kell annyira készülni

2009. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi készültünk rá és örülök is neki, mert éjszaka az ágyban folyt el. Pont előtte pár nappal egy nagy kukászsákot és 2 törölközőt tettünk alám és úgy aludtam. Így megúsztunk egy ágy cserét.
2009. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

lehet csak én agyalom túl a dolgokat tényleg... de a napokban kárpíttisztítóztam ki a francia ágyunkat(kézzel) és megőrjítene a tudat hogy a magzatvíz miatt nekiessek mégegyszer:D

Már hetek óta igyekszem mindent elrendezni magam körül és most különösen figyelek hogy meg is maradjon amit csináltam mert hogy a picur mellett nem lesz ilyenekre időm az tuti:D

2009. ápr. 15. 16:50
 7/16 A kérdező kommentje:

Valami vadb..om lepontozott. Sajnálom. Én köszönöm a válaszokat és remélem "megúszom".

Mindenkinek boldog babavárást,és könnyű szülést:D

Azért még írhattok:D

2009. ápr. 15. 17:17
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én is 36 hetes vagyok és de jó,hogy kiírtad ezt!Köszönöm!Eszembe sem volt ez.Már mindent megcsináltam amit lehetett elültettem mindent a kertbe elpakoltam a ruhákat a táska készen de ez...valahogy kiment a fejemből!Már ma teszek magam alá valamit.Nem szeretnék ágyat mosni vajudás előtt!Boldog babavárást és könnyü szülést mindannyiunknak!
2009. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Lányok, a magzatvíz, az csak víz... nem hagy nyomot a lepedőn... :)
2009. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én felkészültem, egy kis műanyag lepedő (kiságyba való méretileg)van a rendes lepedőm alatt, nem akarok a férjemnek plusz munkát csinálni, amíg nem vagyunk itthon.

39+3 hetes

2009. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!